کتاب بازگشت استاد رقص

اثر هنینگ مانکل از انتشارات هیرمند - مترجم: جواد ذوالفقاری-داستان معمایی

هربرت مولین، افسر پلیس بازنشسته، تنها در یک کلبه راه دور در جنگل های وسیع شمال سوئد زندگی می کند. او دارای دو وسواس است: یکی تانگو است و دیگری اعتقاد است که او شکار می شود، که به طور مداوم توسط شیاطین دنبال می شود. او هیچ دوست نزدیکی ندارد و همسایگان نزدیک ندارد و تا زمانیکه بدن وی در نهایت یافت می شود، Molin تقریبا غیرقابل شناخت است.

لیندمن یک افسر پلیس در بیمارستان مرخص شد و از مرگ وی سابق همکار، و به ذهن خود را از مشکلات خود را، تصمیم می گیرد خود را در این مورد. چیزی که او کشف می کند، به خاطر وحشت و کفرش، شبکه ای از شر است که تقریبا غیر قابل تصور در این ناحیه دور افتاده است، و آن چیزی که به نظر غیرممکن است به مرگ مولین برسد.


خرید کتاب بازگشت استاد رقص
جستجوی کتاب بازگشت استاد رقص در گودریدز

معرفی کتاب بازگشت استاد رقص از نگاه کاربران
به عنوان یک طرفدار بزرگ سری Henning Mankells Wallander، من امید زیادی برای این داستان در محله Wallanders سوئد داشتم، چون یکی از بزرگترین معروفترین معیارهای غیر والرند است، اما در حالی که خیلی خوب بود، من بیشتر خودم را ناراحت کردم. ناراحتی من به راحتی پین کردن بود. مونکل سیاست خود را مانند یک بینی بزرگ Groucho مارکس در این مورد می پوشد. نه این که من با سیاستم مخالفم من نمی تونم اما در نزاع های ضد نازی و ضد نئو فاشیست کمبود کامل و ناقص وجود داشت و آنها به نقطه ای رسیدند که من احساس می کردم پیام او قدرت را از دست داده است، تقریبا بعضی از نازی ها، به ویژه آنهایی که در قلب داستان، تقریبا دلسوز. مکنل توانایی نداشت که پیام خود را به داستان تبدیل کند و پیام خود را حفظ کند تا بتواند خواننده را برنده کند و شخصیت های او را به طور آشکار درباره نگرانی های آنها مورد بحث قرار دهد. این توانایی برجسته از دو تا از بزرگترین تأثیراتش بود. Maj Sjowall \u0026 amp؛ در طول Wahloo، و آن را قطعا احساس توانایی خود را به لحاظ سیاسی بحرانی در حالی که ما را درگیر با طرح و کاراکتر ها چیزی بود که منکل تلاش برای اینجا بود. او در حال تلاش بود، اما او به هدف خود رسید. این یک رمز و راز جالب به اندازه کافی بود، اما موعظه دستان سنگین، تلفات خود را به حداقل رساند. با این حال، خوشحال شدم که ببینم چگونه مونکل این داستان را به آیه والاندر بزرگتر تقسیم کرد. این یک لمس خوب بود. لمس نور در همه چیز دست نزنید خیلی بد بود که این سبک را به کل داستان اعمال نکرد.

مشاهده لینک اصلی
من از جمعیت بر روی این یکی غلبه می کنم. 67٪ از رتبه بندی ها برای 4 \u0026 amp؛ 5 ستاره من شخصا این کار را نمی کنم. شخصیت یک کارآگاه 30 ساله است که در بیمارستان مرخص شده است زیرا او سرطان زبان دارد، آیا نمی دانید؟ اگر کتاب را بخوانید، او به شما خواهد گفت - هر فرصتی که او می گیرد. من مطمئن نیستم که قصد پشت سر گذاشتن شخصیت غم انگیز، غریبه، خود جذب است. این هیچ چیز را به داستان اضافه نمی کند. در حقیقت، اگر آن را بیرون نیافتیم، داستان به هیچ وجه تاثیر نخواهد گذاشت، مگر آنکه خیلی کوتاهتر بود. این ممکن است در واقع داستان را بهبود بخشد. به نظر میرسد که در کل رمان کمی کم است. روش پلیس مخفیانه و قدیمی بود. حتی 14 سال پیش (تنظیم زمان داستان)، یک کارمند هتل، یک کلید اتاق مهمان را بدون ارزیابی جستجو به دست نمی آورد. صحنه ای از آنها برای گرفتن کارکنان گاراژ برای بررسی اینکه آیا خودروی خاصی پارک شده بود، شنیده می شد. یک خط بود که من نمی توانستم لرزش بیافتم. @ می تواند خون باشد اما این می تواند شکلات باشد. @ به طور جدی! اگر پلیس نمی تواند بگوید که خونریزی، شکلات یا چیز دیگری به طور کامل رنگ است، ما دچار مشکل می شویم. این کار را از طریق هر کارآگاهی ماهرانه انجام نمی داد که آنها جرم را حل کرده بودند. آنها در راه حل مشکوک شدند. تصحیح، آن را به آنها داده شد. فقط در مورد هر بررسی که Ive خواندن اظهار نظر در مورد چگونه تاریک این داستان بود. تخریب، بیشتر شبیه آن است.

مشاهده لینک اصلی
همه در همه ..... 3 ستاره.من فرضیه داستان را دوست داشتم .... امروز در دنیای امروز ما مربوط است، چون چنین گروه هایی وجود دارند. من همچنین MC اصلی را دوست داشتم. او شخصیت عظیمی را به دست نیاورد، اما یکی از آن ها ساده تر بود. در این مورد برخی از نقاط ضعف وجود داشت. به نظر می رسید که سعی داشت حرکت کند اما گاهی اوقات به نظر می رسید انتظار می رفت که نور سبز شود. در مورد یافته ها چالش زیادی داشت و نه یافتن واقعی سرنخ ها. بحث های طولانی در مورد whys، hows و هر چیز (شاید کمی بیش از حد) وجود داشت.

مشاهده لینک اصلی
این بهترین کتابهای هنینگ مونکل است. قتل هایی که از کتاب آغاز می شود، نامفهوم است، اما آویزان جنایتکاران جنگ نازی ها در پرولوگ، به ما یادآوری می کند. به طور معمول غم و اندوه سوئدی و آب و هوا مجموعه ای از لحن و درک عمیق از انگیزه این کتاب را هدایت می کند.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را برای یک چالش انتخاب کردم و جلوی هنر منحصر به فردی که در این مجله داشتم ظاهر و خشن بود. فکر کردم خوب بود، اما دو بار در حالی که خواندن آن را داشتم، به خواب رفته بودم. این یک فرض جالب بود اما واقعا چیزی من و کمی بیش از حد آهسته بود. مامان

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازگشت استاد رقص


 کتاب سکوت قبر
 کتاب شیفتگی ها
 کتاب علف شبانه
 کتاب اتاق قرمز
 کتاب بازی دروغ
 کتاب فردا در نبرد به من بیندیش