کتاب بازگشت استاد رقص

اثر هنینگ مانکل از انتشارات هیرمند - مترجم: جواد ذوالفقاری-داستان معمایی

هربرت مولین، افسر پلیس بازنشسته، تنها در یک کلبه راه دور در جنگل های وسیع شمال سوئد زندگی می کند. او دارای دو وسواس است: یکی تانگو است و دیگری اعتقاد است که او شکار می شود، که به طور مداوم توسط شیاطین دنبال می شود. او هیچ دوست نزدیکی ندارد و همسایگان نزدیک ندارد و تا زمانیکه بدن وی در نهایت یافت می شود، Molin تقریبا غیرقابل شناخت است.

لیندمن یک افسر پلیس در بیمارستان مرخص شد و از مرگ وی سابق همکار، و به ذهن خود را از مشکلات خود را، تصمیم می گیرد خود را در این مورد. چیزی که او کشف می کند، به خاطر وحشت و کفرش، شبکه ای از شر است که تقریبا غیر قابل تصور در این ناحیه دور افتاده است، و آن چیزی که به نظر غیرممکن است به مرگ مولین برسد.


خرید کتاب بازگشت استاد رقص
جستجوی کتاب بازگشت استاد رقص در گودریدز

معرفی کتاب بازگشت استاد رقص از نگاه کاربران
وحی است. فقط وحی پس از یک دوره طولانی از زهد هیجان DOSA، ownie این CHA، eptaÅ، ™ رمان هستم\u003e à ‡ سنت برنارد سگ به عنوان ™ آب (و پس از سه روز کربن ™ drówki توسط Sahara ™). برش ... در عرض چند ساعت در یک گرفتگی، zatÅ، oczonym اتوبوس، A\u003e سیا\u003e آن را در جایی ™\u003e ™ بین کیسه نرم ... با یک لپ تاپ و متفاوت ... pasażerkÄ ... (نه کمتر اوبا، adowanÄ toboÅ، امی ... از من) به اشتباه من در مورد گرفتن 100 صفحه اول هستم این کتاب مرا به چنان درجه ای رسانید که با چنین شرایط و شرایط دیگری سفر نکرده ام. این کتاب زنده است. هیچ چیز اینجا کاغذی نیست قهرمانان، مکان ها، حوادث ... صحنه های خیالی به نوبه خود با حقایق تاریخی ترکیب می شوند. هیچ مرز میان آنها وجود ندارد. برای لحظه ای، خواننده می تواند نویسنده را فریب دهد که این کار واقعا کار می کند. بابا، حتی در اینجا و در حال حاضر! نویسنده به نوعی مخاطبان را به وسط رویداد هدایت می کند و آن را در سرعتی که او مناسب می داند هدایت می کند. با لذت بی حد و حصر من به طور کامل تسلیم شدم. رشته های جانبی به گونه ای در هم آمیخته اند که یک نوع ساختار حمایت می کنند. با تشکر از آن کل به نظر می رسد کامل تر، بهتر است ... این فقط یک کار کامل است. شخصیت اصلی نسبتا به سرعت همدردی خواننده را به دست می آورد. من در مورد آنچه که باعث آن شدم فکر کردم. من قبلا می دانستم پلیس یک ابرقهرمان نیست این یک فرد عادی است که در ابتدای رمان در مورد بیماری خود اطلاعاتی دارد. هرگز قبل از اینکه خیلی احساس حساسیت، ضعف و تنهایی نداشته باشد، حملات فجیع خود او با قدرت دوجانبه به او حمله کرد. این چیزی است که افسر برای حل رمز و راز قتل انجام می دهد. دقیقا همین نامناسب، انسانی \"احمق\" و بسیار درست است. عدم قطعیت\u003e ‡ Ä. احساس صبر کن چگال و افسرده آب و هوا. چه چیزی بیشتر از هیجان انگیز می خواهید؟ و زمانی که فکر کردم که می توانم این هنرپیشۀ را (به اندازه 558 صفحه متن متفکرانه و معتبر) برای تنها 15 زلوتی لهستانی جدید خریداری کنم، می خواهم آن را ارسال کنم به انتشارات WAB و از نامه های شما برای همکاری آنها تشکر می کنم. بیشتر، بیشتر از این ازدواج های بازاریابی چاپ و نشر!

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** پس از خواندن تعدادی از کتابهای مونکلز کورت والدرر، من فکر کردم که من او را در این سری از رمز و راز استفاده خواهم کرد. ارزیابی من: کاملا به اندازه کتابهای والراند به اندازه عالی و رضایت بخش است! بازگشت مدرس رقص دارای پاداش اضافه شده است. یکی از کارآگاه ترین و نامحدود ترین نامزد در تمام داستان های جنایی: بازرس جوزپه لارسون! من کلاه خود را به منکنل برای ایجاد چنین نامزدی شگفت انگیز نوشت! لارسون با شرکت فوقالعادهای مانند مارگریه آلینگهاامز مگرسفونتین لگ، کلین دکسرس اندوور مورس، بازرس نایب ریپورت ناپلئون بناپارت و آرتورو پرز ریترتس بارتولو کاگافوگو به کار خود ادامه میدهد. به طور خلاصه، خلاصه ای از طرح. استفان لیندمن یک کارآگاه سوئدی است که فقط (کتاب در سال 1999 تنظیم شده است) کشف کرد که او سرطان زبان دارد. در همان زمان، او یک مقاله روزنامه در مورد یک همکارش سابق بازنشسته را پیدا کرد که در جنگل دور از دسترس خود به قتل رسید. لیندمن به شمال می رود تا معلوم شود چه اتفاقی برای مربی قدیمی او افتاده است. او تعداد زیادی از حقایق و حتی سوالات بیشتری را در مورد هربرت مولین، کارآگاه سابق که خودکشی کرد، پدرش، جامعه سوئد به طور کلی، دوست دخترش و معنای زندگی. برخی از آنها وحشتناک هستند، بعضی از آنها نشاط آور هستند، اما همه آنها همیشه زندگی خود را تغییر می دهند. تمام کتابهای مونکلز که تا کنون خوانده ام (این چهارمین) هستند در همان زمان به شدت سینمایی و پیچیده هستند. من نمی دانم که آیا ارتباط وجود دارد، اما او با فیلم کارگردان سوئدی ایوا برگمن، دختر اسم اسکار Ingmar Bergman ازدواج کرده است. - MarkClick اینجا برای پیدا کردن این کتاب در کتابخانه ما.

مشاهده لینک اصلی
اشتفیل لیندمن، کارآگاه مرگبار، افسرده، محروم شده از خواب، مرگ مفرط در این یکی، به عنوان جذاب یا جالب به نظر نمی رسد زیرا کورت والاندر مبهوت، افسرده و محروم از خواب است. لیندمن تشخیص سرطان روده داده شده است، اما در مراحل اولیه و دکترش به او می گوید او شانس خوبی برای بهبودی دارد. با این وجود، لیندمن کاملا معتقد است که می خواهد به مرگ برسد و ما در مورد هرج و مرج او در هر صفحه دیگری می خوانیم چون او دو شكست در تعطیلات را حل می كند در حالی كه او منتظر شروع درمان تابش اش است. این طرح عمیقا جالب است، اولین قتل به طرز وحشتناکی است و همانطور که در سایر مونکلز نیز خوانده می شود، ادرار زیادی در خارج از منزل وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتاب هنینگ منکل بود که Ive خوانده شد و این یک داستان پرچین بود. پرولوگ رمان ها با حلق آویز جنایتکاران جنگ نازی، یک لحظه شوم ایجاد می کند. این تا بعد در کتاب نیست که این منطقی است. کارآگاه استفان لیندمن، در بیمارستانی پس از تشخیص سرطان، تصمیم می گیرد تا به شهر دور افتاده ای که یک همکارش سابق در آن کشته شده است، سفر کند. او نمیتواند به خودش کمک کند و درگیر کمک به کارآگاه محلی برای ردیابی قاتل و انگیزه است که شامل جنبش نئو نازی است.

مشاهده لینک اصلی
ممکن است یک ماه بسیار ضعیف از نقطه نظر قرائت بود: من تعداد از کتاب از دست داده اند آغاز شده و هرگز به پایان رسید، اما در نهایت من موفق به خارج از تفویض اختیار به خودم را به یکی از نویسندگان مورد علاقه من است. هنینگ مانکل دوباره زده اند، اما این بار آن را یکی از ماجراهای Wallander از: استفان Lindman، افسر پلیس سوئد از 37 سال، در چهارراه چشمگیر در زندگی خود، از او فقط تشخیص داده شد تومور است. در حالی که او منتظر است به دکتر خود مراجعه کنید، شانس در یک روزنامه از پایان خونین هربرت Molin، همکار سابق خود را که بازنشسته پس از او به در تنهایی زندگی می کنند در وسط جنگل بازنشسته شده بود به عنوان خوانده شده. رانده شده توسط کنجکاوی و تمایل به حرکت به دور از سرنوشت است که او را در انتظار، استفان تصمیم می گیرد به سفر وجود دارد و به پایان خواهد رسید به درهم و برهم با پیچیده یک تحقیق که به ارمغان خواهد آورد به نور برخی از اسرار نه تنها از گذشته قربانی، بلکه از او، و است که نور پرتاب از یک واقعیت به حداقل می گویند inquietante.Mankell است که توانایی برای همیشه بسیار حاضر: از طریق انعکاس در رشد محبوبیت از آرمان ها و سازمان های نئو نازی، نویسنده رنگ سوئد، اما به طور کلی unEuropa، در آستانه پرتگاه، که همیشه می یابد بی تردید و غافلگیرانه تر، ضرب و شتم تمام اعلامیه های نمایشی به نفع چند فرهنگی، باز بودن و مهمان نوازی. Mankell به ما یادآوری می کند که خطر نه تنها از نهاوند â € \"دیوانه با سر تراشیده که عشق در جریان تظاهرات به سنگ است: مراتب جدی تر شیفتگی با آرمان های نازی از تحصیل کرده و بی عیب و نقص allapparenza است، آماده برای انطباق با چهار چوب امروز است، به طوری نشان نهایت خواری برای فساد از آرمان های مسابقه که عصر جهانی شدن تبدیل شده اند کمتر و کمتر مربوطه. من برای مهاجران نفرت، برای ضعیف، برای کسانی که کمک به تحریف هویت یک کشور خاص به خاطر دین خود و یا رنگ پوست خود: تمام مسائل مربوط به تاریخ است که Mankell موفق به ارائه یک تحقیق بر روی پس زمینه برای یک omicidio.Decisamente توصیه می شود دو به همه دوستداران زرد سوئد!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازگشت استاد رقص


 کتاب قربانی
 کتاب مرگ و پنگوئن
 کتاب ماجراهای نانسی (12)
 کتاب جاده ی رستگاری
 کتاب من آلکس کراس هستم
 کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم