کتاب تله موش

اثر آگاتا کریستی از انتشارات هرمس - مترجم: مریم زکریا-داستان معمایی

تله موش نمایشنامه‌ای است دو پرده‌ای که ماجراهای آن در یک مهمان‌خانه و در یک روز برفی زمستان اتفاق می‌افتند. ساختمان این مهمانخانه که قبلاً یک عمارت بزرگ اربابی بوده‌است اخیراً توسط زوج جوانی بنام مالی و گیلز رالستون خریداری و به یک مهمان‌خانه تبدیل شده‌است. خود این زوج مدیریت این مهمان‌خانه را بعهده دارند.


خرید کتاب تله موش
جستجوی کتاب تله موش در گودریدز

معرفی کتاب تله موش از نگاه کاربران
من فقط Mousetrap را خوانده ام، بنابراین این واقعا فقط یک بررسی جزئی است، اما این یک بازی عالی برای خواندن است. کریستی واقعا کارشناسی ارشد خود بود. فقط در مورد همه چیز از آنجایی که تقلید ضعیف شده است. آسان برای خواندن و یک رمز و راز کوچک کوچک با پیچ و تاب و سرگرم کننده در پایان.به بررسی: http: //jenn.booklikes.com/post/109683 ...

مشاهده لینک اصلی
یک نقطه عطفی در تاریخ داستان های جرم و جنایت، یک محیط بسیار جنجالی و \u0026 amp؛ یک داستان تعلیق!

مشاهده لینک اصلی
در ابتدا، هنگام خواندن این مطلب خسته شدم، اما وقتی سرباز تورتر می آید، داستان را جالب می بینم. من آن را به عنوان یک بازی و یک قاتل خوب زمان خواندم.

مشاهده لینک اصلی
من فقط عنوان بازی را خوانده ام من شگفت زده شدم که این خیلی خنده دار و ساروج بود. در مورد یک زن و شوهر متاهل که یک هتل کوچک را اداره می کند. شوهر چشم انداز محکمی دارد و اغلب به مهمانان توهین می کند. همسرش به طور مداوم در مورد اصلاح چیزها به او می گوید. وعده های غذایی که ظریف به نظر می رسند، از یک می میرند. یک مرد پیرمرد با نام The Major وجود دارد، یک بانوی قد بلند و پرانرژی وجود دارد، ترس همیشه وجود دارد که یکی از مهمانان فرار می کند، بی فایده باقی می ماند و چمدان پر از آجر است. بنابراین، اگر مانند من، شما هر قسمت از FAWLTY TOWERS را تماشا کرده اید، کمدی کمدی بریتانیا در مورد تختخواب و صبحانه، شما نیز به همین نتیجه رسیدید: MOUSETRAP الگو برای TOWERS FAWLTY است. در ابتدای بازی، علامت مالک را ایجاد می کنیم. او نام هتل خود را اشتباه کرده است. در ابتدای هر قسمت از برج های FAWLTY، ما علامت خارج خانه مهمان را نشان می دهیم. نامه ها همواره در اطراف حرکت کرده اند، و هر هفته یک نتیجه متفاوت دارند. یک قسمت از TOWERS FAWLTY وجود دارد که در آن یک موش در سراسر هتل تعقیب می شود. در حالی که هیچ موش یا موش در بازی Christies وجود ندارد، این عنوان، در نهایت، MOUSETRAP است. (شکسپیر این را شروع کرد البته: MOUSETRAP عنوان بازی در داخل بازی در هامل است.) جان کلیز و کانی بوت (که بازی Fawlty و پولی در TOWERS FAWLTY) شش هفته برای نوشتن هر قسمت خاص از سری هر اسکریپت را با دقت بنویسید تئوری من این است که آنها مجموعه های کمدی MOUSETRAP را با عنصر رمز و راز گذاشتند و بر روی آنچه که واقعا در حال پخش هستند تمرکز می کنند: تنش میان مهمان ها و صاحبان هتل ها. آیا از راه پله ها اشاره می کنم؟ در طول بازی، شخصیت ها از یک راه پله بالا می روند و بلافاصله یک سالن را از طرف دیگر بیرون می آورند. این یکی از معجزات بصری ثابت در TOWERS FAWLTY است. همه به سمت بالا و پایین یک مجموعه بی نظیر از پله ها می روند. MOUSETRAP از سال 1952 در لندن به طور پیوسته در حال اجرا است. برج های FAWLTY، ایجاد شده در اواسط دهه هفتاد، در داخل بلوک های تئاتر که MOUSETRAP بازی می کردند، فیلم برداری می کردند. هر کس در محافل تئاتری، فیلم و تلویزیون بریتانیا با موسسه تحقیقاتی بسیار آشنا بود. اگر STARS WARS بر اساس اسطوره یونانی است، فاولیتی تورهای ممکن است بر اساس چیزی بسیار سرگرم کننده تر از هومر باشد: Agatha Christies MOUSETRAP.

مشاهده لینک اصلی
من احتیاج بسیار اندکی از تلاش برای خواندن یک کتاب هرکول پوآرو از تقریبا یک دهه پیش دارم و به سختی چیزی را از آن یاد می گیرم. این همه آشنایی من با آگاتا کریستی بود. یک همکار زمانی که او افزایش حقوق را دریافت کرد پیش رفت و کل مجموعه خانم مارپل را به ارمغان آورد و به یاد می آورد که او به طرز باور نکردنی به او عادت کرده است که عناوین مختلف را در مجموعه توضیح دهد. بعد از مدتی من به طولانی ترین بازی در برادوی و همچنین فیلم Identity 2003 که توسط بسیار لذت بخش الهام گرفته شد، می آید @ و پس از آن هیچ کدام @ وجود ندارد. ممکن است این همه شنیدن این بود که من این کتاب را برداشتم. چهار نسخه در این نسخه از این کتاب وجود داشت: و سپس هیچ کس نبود، انتصاب با مرگ، The Hollow \u0026 amp؛ موش خرما. از اینها به موارد شناخته شده اول و چهارم رسیدم. با وجود اینکه فرضیه «انتصاب مرگ با مرگ» یکی از امیدوار کننده ها بود، من بیشتر از آن کسی نبودم که من آن را نفهمیدم. کمی تعجب آگاتا کریستی ملکه داستان های جنایی نامیده می شود زیرا او احساس تنش و تعلیق در سراسر روایت را افزایش می دهد. شخصیت ها جالب هستند و قطعه های رنگی و سرگرم کننده حداقل می گویند. خوشبختانه هیچ کدام از داستان ها یک کارآگاه پویا را با یکAaha پرید، من شما را به گوشه ای رسانده ام. این همیشه روایت است که مجرم را به پیش می اندازد. این ها پیشگامان حوزه جرم و جنایت بوده اند، اما اکنون آنها به مرگ محکوم شده اند: شخصیت های آسیب پذیر، مظنونین معمول، غیرقابل تصور، و برنامه بلند برای قتل ... و آثار. اگر فقط چنین قطعه ای تازه باقی بماند، می تواند بسیار سرگرم کننده باشد که آنها را خواند. توصیه هایی برای کسانی که یک رمز و راز خوب را دوست دارند ....

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تله موش


 کتاب دوازده نشانه
 کتاب جنایت از یاد رفته
 کتاب فرار به موزه ی نیویورک
 کتاب تردید مگره
 کتاب لیستر دیل
 کتاب مگره و مرد روی نیمکت