کتاب جزیره ی توفان

اثر کن فالت از انتشارات روشنگران و مطالعات زنان - مترجم: طاهره صدیقیان-داستان معمایی

در اصل به عنوان جزیره طوفان منتشر شده است.

این سال 1944 و چند هفته قبل از روز D است. آلیس ها طرح های تهاجمی خود را با یک تسلیحات غیرمجاز از کشتی ها و هواپیماها مخفی می کنند. اگر یک عامل دشمن متوجه شدید، برنامه خود را از بین ببرد، ... و سپس، جایزه هیتلر "سوزن" این کار را می کند. شکار شده توسط MI5، او منجر به دنباله قتل عام در سراسر بریتانیا به انتظار قایق. اما او برای یک جزیره آسیب دیده طوفانی و زن جوان قابل توجهی که در آنجا زندگی می کند برنامه ریزی نشده است.


خرید کتاب جزیره ی توفان
جستجوی کتاب جزیره ی توفان در گودریدز

معرفی کتاب جزیره ی توفان از نگاه کاربران
http: //verovsky-mannedpolicy.bl ...

مشاهده لینک اصلی
جاسوسی WWII در حال اجرا است، اما به زودی دنبال می شود. من اصرار داشتم که وفاداری داشته باشم که در آن Follet تاکتیک خوبی بود. چه کسی اعتماد دارم؟ داستان میان جاسوسی و یک زن و شوهر تازه متاهل زندگی می کند که در یک جزیره زندگی می کند. البته آنها در نهایت ملاقات خواهند کرد. این به نظر می رسید بیش از حد فرمولی و cliche، اما بیشتر از نوشتن را دوست داشت. بسیار متفاوت از رول های دیگر Follett که من دوست دارم. احتمالا بهتر است از گوش دادن خواند. صدای دراماتیک از قدردانی نیست.

مشاهده لینک اصلی
او گفت: \"من می توانم یک کلمه با شما داشته باشم؟\" او به نظر می رسید تردید، و سپس گفت: \"من ملاقه\". \"من\" من \"، او خجالت زده، و او درب را با کلید تکراری خود باز کرد. او ایستاده بود در مقابل رادیو با نوعی پیچ گوشتی در دست خود. او شلوارهای خود را پوشید و هیچ انحصاری نداشت. چهره اش سفید بود و به نظر می رسید به مرگ می ترسید. او داخل شد و درب را پشت سر گذاشت، و نمی دانست چه چیزی بگوید. ناگهان او یک خط از یک فیلم آمریکایی را به یاد می آورد و می گوید: «آیا یک دختر تنها یک نوشیدنی را می خرید؟» این واقعا احمقانه بود، زیرا او می دانست که در اتاق خود نوشیدنی ندارد و او قطعا لباس پوشیدن به بیرون رفتن؛ اما آن را صدا زد. به نظر می رسد اثر مورد نظر را داشته باشد. بدون صحبت، او به آرامی به سمت او آمد. او روی نوک سینه ها مو داشت. او یک قدم به جلو حرکت کرد و پس از آن دستانش در اطرافش فرو رفت و چشمانش چهره اش را بست و او را بوسید و کمی در آغوشش حرکت کرد و سپس درد شدید وحشتناک و غیر قابل تحمل در پشت او وجود داشت و او دهان خود را به فریاد کشید ... در چشم سوزن، فولت ما را به سال 1944، فقط چند هفته قبل از روز D-D، با ماجراهای آشتی نرماندی را با هوش غلط و یک ارابه جعلی از هزاران کشتی و هواپیما، . Follet تصور می کند این لحظه فوق العاده در تاریخ با معرفی یک جاسوس استاد آلمانی، â € ~Die Nadelâ € ™ (سوزن). او به شدت درخشان و بی رحمانه است. سلاح او دندانه دار است و هر کسی را که به راه خود می آید، کشته می شود - از جمله یک زن خانه دار تنها بریتانیایی که در زمان اشتباه بر روی او اتفاق می افتد. Die Nadel کشف اتحاد مخالفان و به زودی نتیجه جنگ جهانی دوم در دست او است. انتشار \"چشم سوزن\" در سال 1978، آغاز موفقیت نویسنده Ken Follett در انگلستان بود. او تنها 28 سال سن داشت. برنده جوایز ادگار در سال 1979 (جوایز سالانه جوایز داده شده توسط نویسنده های رمز و راز آمریکا) و برای صفحه نمایش در سال 1981 اقتباس شده بود. من اغلب به جاسوسی هیجان انگیز، اما من نمی توانم این رمان را قرار داده است. فلوتی دارای روانشناسی مشتاق است و داستان با لحظات آگاهی عمیق و تمرکز بر شخصیت، با وجود تنظیم تصویر جنگ بیبهره است. او برای تحقیق دقیق و برای نوشتن شخصیت های قوی زن شناخته شده است. چشم از سوزن هر دو، به علاوه کارآگاهی کارآگاه جالب برای نگه داشتن هر طرفداران از procedurals پلیس پر شده است. یک تریلر موثر. مصاحبه من با کن فولت برای خیابان 13th اینجا: http: //www.13thstreetuniversal.com.au .. به وب سایت رسمی: http://www.kenfollett.com/

مشاهده لینک اصلی
در میان بهترین تریلرها تا کنون. نظرات من در مورد رویکرد Folletts به تاریخ واقعی در رمان تاریخی خود را \"رشته سوزن @ را می توان در وبلاگ نویسنده من یافت ... http://lewweinsteinauthorblog.com/201...Follett آغاز می شود با پیشینه تاریخی یک صفحه در مورد فریب D-Day. او پیشگویی را به پایان می رساند â € | â € œ این بسیار تاریخ است. آنچه در ادامه است داستان است. با این حال هنوز هم همه چیز شبیه به این موضوع است. باید توجه کرد که مقادیر بالای فریب طرح چندین بار تأکید شده است. Godliman: اگر یکی از نمایندگان مناسب عبورد در بریتانیا می داند در مورد استقامت، ما می تواند جنگ لعنتی را از دست بدهد. · اما البته ما می دانیم که روز D موفق شد و ما جنگ را از دست دادیم. فولتی با موفقیت باعث ایجاد تنش در مورد یک رویداد شد که در آن ما می دانیم که نتیجه واقعی، یعنی اینکه Faber نمی تواند موفق شود. نتیجه این بسیار شبیه به آن است که توسط Forsythe درDay of Jackal @ (که در اوایل دهه 1970 منتشر شد، قبل ازEye of Needle @ )، جایی که ما می دانیم که دالول توسط یک تک تیرانداز کشته نشده است، اما به هر حال تنش بزرگی به وجود می آید. شاید تنش فلوتی حفظ شود، زیرا ما نمی دانیم اگر فابر موفق شود یا اگر او موفق شود اما هیتلر نمی خواهد بر دانش خود عمل کن با این حال، به طور مکرر توسط هیتلر به ما گفته شده است که او توسط گزارش Faber هدایت خواهد شد. بیشتر در مورد چگونگی نوشته فول اچ دیEye of Needle @ در وبلاگ نویسنده من نوشته شده است ... http://lewweinsteinauthorblog.com/ ... فقط برایfollett جستجو کنید

مشاهده لینک اصلی
@ (...) نوشتن کن فلوتی فوق العاده ای یافتم! ساده اما کاملا جذاب است و من آن را درخشان یافتم که او را برای جاسوسی \"تشویق\" کرد، یعنی کسی که هرگز واقعا نمیخواهد موفق شود. اما حقیقت این است که وقتی کتاب را بخوانم (تقریبا) من می خواستم آن را به موفقیت برسانم - تا زمانی که داستان بود. من از کتاب کاملا لذت بردم، من به شدت آن را برای همه توصیه می کنم. »(بررسی کامل : http: //encantodashistorias.blogspot.p ...)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جزیره ی توفان


 کتاب زندگی واقعی سباستین نایت
 کتاب ما یک عمر قلعه نشین بوده ایم
 کتاب خواب و دیگر هیچ
 کتاب همین حالا
 کتاب مرد توی زیرزمین خانه ام
 کتاب غبرستان حیوانات خانگی