کتاب خواب گران

اثر ریموند چندلر از انتشارات کتاب ایران - مترجم: قاسم هاشمی نژاد-داستان معمایی

این کد چشم خصوصی است که توسط ریموند چاندلر در مقاله 1944 «قانون ساده قتل» تعریف شده است. چنین مرد فیلیپ مارلو، چشم خصوصی، یک فرد تحصیلکرده، قهرمانانه، خیابانی، فردی ناهموار و قهرمان رمان اول چاندلرز، خواب بزرگ بود. این کار چاندلر را به عنوان کارشناسی رمان کارآگاهی سخت پخته کرد و سبک نوشته شده و ادبی او به نوشتن، مخاطبان بزرگی را به دست آورد، که از مردی در خیابان تا روشنفکران پیچیده بود. میلیونر در حال مرگ فیلیپ مارلو، چشم خصوصی را برای استخدام قهرمانانه یکی از دختران دشوار خود استخدام می کند، و مارلو خود را درگیر بیش از حد اخاذی می کند. كودكی، پورنوگرافی، اغتشاش و قتل تنها چند عارضه ای است كه او درگیر می شود.


خرید کتاب خواب گران
جستجوی کتاب خواب گران در گودریدز

معرفی کتاب خواب گران از نگاه کاربران
پس از اولین چاندلر خواندن، من می خواستم همه چیزهایی که تا به حال نوشته ام را بخوانم. بعد از دوم، تصمیم گرفتم با سه مورد اضافه کنم. بعد از سوم، من خوشحالم که هیچ وقت ندیدم چون انجام شده انجام شده انجام شده انجام شده انجام شده انجام شده انجام شده است. این طرح را به نام آن قرار دهید، آن را اجتناب ناپذیر کنید، آن را همه چیز را از بستن یک درب تا انتخاب طبیعی بشنوید، اما این را اشتباهی نمیدانید. بر خلاف قرص بیست ساله ای از پوست و تعریف شخصیت سقط جنین که اکثر آنها در سن و جنسیت از این کتابها بسیار شبیه هستند، من عروسکی را بازی نمی کنم. پشت این کتاب، دو دختر @ psychopaths @ را می نامند که، خوب، مطمئنا کار خود را در خدمت به عنوان طعمه حساسیت برای هر کسی که قبلا آشنا با شهرت بزرگ Chandlers کار می کند. مشکل این است که آن را بسیار موثر تر خواهد بود اگر هر کس دیگری متناسب با تعریف. بدتر از همه، هر کس در حال حاضر psycopathy را به @ که به جشنواره سرگرم کننده جشنواره @ جشنواره جادویی، top hip اجازه می دهد خود را لذت بردن از تفکر theyre آن را برای @ Good علت @ و @ honest زندگی @. همه اینها در یک رمز و راز از مردان سفید پوست انجام می شود که گناه مهمی است و پایان دادن به آن اجتناب ناپذیر از همه آنها (مشاهده اسپویلر) [که در آن مرد عجیب و غریب دختر را می کشد مردانی که حاضر به خواب با او نیستند و خود را در فرایند می کشد (مخفی کردن اسپویلر) ] آن را ارزان، ناخوشایند و حتی آنچنان هوشمندانه نیست، جنبه ای است که همه ی این ریزه کاری ها به آن رسیده است. واقعا نمی دانستم، تا زمانی که خواندن The Long Goodbye را دوست نداشتم، بنابراین من مجبور شدم به این نویسنده بیشتر متوسل شدم که @ چشم هایم را باز کرد @ حقیقت این است که این نتیجه از شانس بیشتر از نه بود، و شانس خوب است که آنچه به من تجاوز نشد @ noir @ اما جذابیت فوق العاده احترام مرزی بین همه مستقیم مردان سفیدپوست که همه را احترام می گذارند از همه کسانی که از این لایحه به این روابط کوچک و شلوغ استفاده نمی کنند را می بندند. زیرشاخه های homoerotic از بسیاری (حتی پیرمرد می شود شخصیت پدر عبادت آه، فقیر، ساده، دوستانه، فراموشی - پدر و مادر درمان) باعث می شود من تعجب می کنم که چگونه سطح fanfiction با این سری است. با این حال، جهان و شخصیت های باقی مانده بر روی نوار های نازک ضرب المثلی کوتاه و صریح خود را به من باعث می شود که من فکر می کنم بخش های غیر رسمی بیش از آنچه لذت خواندن ساده سفید پسران متن ارسال، ارائه می دهد، بنابراین من آن را در آن است. درست؟ این چه چیزی است، حداقل در دو ستاره من. یک نویسنده مرد می تواند یک اسباب بازی جنس زن در صفحات خود را در تمام طول عمر و طول عمر خود داشته باشد و تا زمانی که پرویز زیبا بود و این طرح مشتاق بود و خود ویکتور به همه ی همدلی های حقوقی احترام می گذاشت، همه چیز خوب بود. یک پیچ و تاب اجتماعی و اقتصادی خوب، که جمعیت شناسی آن بیشتر احتمال دارد که بتواند روی الاغ خود نشسته و انگیزه شکسپیر و انگلیسی را به نوشتن غریزی اش منتقل کند تا پروس به عنوان @ well @ به عنوان استانداردهای مورد نیاز جریان یابد؟ چاندلر، پسر کالج انگلیسی و روزنامه نگار در طول زمان صفحه نویسنده Goodreads برای برخی از دلایل گیج کننده لمس نیست، می تواند به شما بگوید که one.P.S. قلب من به پاکستان و تمام مردم آن می رود.

مشاهده لینک اصلی
â € œ به نظر می رسید مانند یک محله خوبی برای داشتن عادت های بد است. \"او از سنین از Ive خواندن رمان رانندگی کارآمد قدیمی تر، اما این یکی از راه خوبی بود برای شکستن یخ بازگشت به ژانر است. این رتبه بندی شدیدا شد، اما Id هیچ وقت از آن خبر نداشتم تا آن را به عنوان یک گروه خواند. ظاهرا یک فیلم هم وجود دارد؛ چه سنگ من بوده است؟ فیلیپ مارلو @ honest @ پسر - ناله و سرسخت در برابر اقتدار است. همانند بسیاری از کارآگاهان، او با اخلاق و سیستم خیابانی خود می رود. او به طور کامل به نامه قانون نپیوسته، به خصوص وقتی که آن را به آشکار کردن چیزهایی که او باید باشد، اما او توسط مشتریان خود (اگر مناسب برای انجام این کار) و وجدان خود را انجام دهد. دیگر بازیکنان کلیدی دقیقا کریستوپتیک ندارند. ما یک دامدار یخ زده داریم که می خواهد مردان را در اطراف انگشتانش پیچ و تاب کند، اما مشتری قدیمی تر و بیمار که مارلو را استخدام می کند، دارای منحصر به فردی است. در اینجا نیز برخی از شخصیت های دیوانه وجود دارد که به آن لمس عجیب و غریب می گویند. شخصیتها به خوبی طرح را خوب میپسندند، اما واقعا در قالبهای کوکوی برش نیستند. اگر آنها نسبتا معمولی باشند، سعی می کنم به خاطر داشته باشم که از آنجایی که این یک کتاب قدیمی است، احتمالا تازه تر بود. @ â € œI امیدوارم اگر شما به طرز رفتار من نیست. آنها خیلی بد هستند من در طول شب های زمستان طولانی غم انگیزم. »بخش رمز و راز تکان دهنده نیست، اما به خوبی درک شده است و راه های خلاقانه و بیمار برای رسیدن به آنجا وجود دارد. مارلو باید در واقع تحقیق کند - او به ندرت نشسته و فکر می کند که در مورد پرونده است - او دائما در حال حرکت روی پاهای خود و بازجویی، شاهد گنج، اجتناب از خشونت چهره خود و هل دادن همه دکمه های راست است. بنابراین، قدم زدن بد نیست، چیزهایی که همیشه اتفاق می افتد بنابراین کتاب پرواز می کند. ریموند چاندلر می نویسد خوب و آسان به مکیدن به جهان نوشته شده است او conjured تا. قطعا از لحاظ سیاسی صحت ندارد، مخصوصا وقتی که آن را به نظرات همجنسگرایان و کمی با یهودیان بگوید، اما این معمولی از دوره زمانی نوشته شده بود. من فقط آن را نوعی خنده دار در حال حاضر پیدا می کنم، اما بعد از آن، من به ندرت تصمیم می گیرم که خیلی چیزها را متهم کنم. نوعی کارآگاه خوب با کارآمدی سختگیرانه، با مواد مخدر نوعی مافیایی، مشتریان ثروتمند، انجمن های پلیس مشکوک و فتانه های زنانه است.

مشاهده لینک اصلی
ژنرال استرنود، یک میلیونر در دهه 1930 لس آنجلس، فیلیپ مارلو را استخدام کرد تا یک مردی را که ادعا می کند عکس های بحث انگیز دخترش را در جامعه اش دارد، بررسی کند. با این حال، به عنوان تحقیقات Marlowes پیشرفت، او خود را برای کمی بیش از او در معامله برای (بهانه گیری cliche). در چند سال گذشته، من کاملا اشتیاق برای داستان کارآگاه توسعه یافته است. با این حال، در چند ماه گذشته، من می خواستم به داخل ژنرال پخته شده و قهوه ای عمیق بکشم. برای شروع بهتر است که از آن چیزی که یکی از بنیانگذاران همه داستانهای کارآگاهی مدرن است فکر کنید. چاندلر نه تنها به ما یک رمز و راز بزرگ را ارائه می دهد، بلکه سبک اصلی او را نیز احیا می کند. پس از اتمام این کتاب، من می توانم ببینم که چرا اثرش در یک نسل از نویسندگان بسیار تاثیر گذار بود. بسیاری از نقل قول های قابل توجه در این کتاب موجود است! من فقط چند مورد از علاقه مندی هایم را انتخاب کرده ام اما بیشتر از آنچه که من احتمالا می توانم به یاد داشته باشم. به نظر می رسد که زمانی که این ضربه به سال 1939 بازمی گردد، باید یک خواننده مشتاق بود. برای خواندن این مطلب و گرفتن چیزی ویژه ای که به ندرت وجود داشته باشد طراوت به حداقل می گویند با بسیاری از شخصیت های امضا و مجموعه ای که امروزه کتابفروشی ها را درگیر می کنند، سخت است تصور کنید که چنین چیزی را برای اولین بار در نظر بگیرید. مطمئنا پس از این یکی، از طرفداران Marlowe تبدیل خواهید شد و نمی توانم صبر کنم تا دستانم را در رمان های بعدی پیدا کنم.

مشاهده لینک اصلی
یک شاهکار از کلمات جاری است. مارلو دو دختر را در راه فریب بررسی می کند که منجر به چیزهای تیره تر از انتظار می شود. بسیاری از آنها می گویند، اما بسیاری دیگر قبلا آن را بیان کرده اند. آنها حق دارند عالی است. من ترانه را ترجیح می دهم، اما به صدا گوش می دهم و الیوت گولد با صدای او واقعا عالی بود. او روحیه کتاب را گرفت. درجه بالاتری: منفی.

مشاهده لینک اصلی
Sleep Big، The Debut of Philip Marlowe خوش آمدید به آفتاب آفتابی آفتابی، مگر اینکه شما بدون چتر و یا شما dead.Its 1939 گرفتار شده است. بسیاری از مردم نمی دانند، اما در چند سال، بسیاری از دختران و پسران رفتن اگر میخواهید آنها را مردان، هیتلر، هیروشیو و موسولینی بخوانید، از خواب بیدار شوید. در حال حاضر محور شرارت وجود دارد. چیزی که آن را \"جنگ جهانی دوم\" نامیده است. فراموش کردن در مورد آنWar برای پایان دادن به تمام جنگ ها @ stuff.Me، من هنوز متولد نشده است. بعد از اینکه من در مامانها و چشمهایش بیش از یک چشم داشتم، من بزرگ شدم، وکیل شدم و با جنایات مبارزه کردم و به مدت هشت سال به عنوان دستیار دی.ا. وقتی شروع کردم و با قانون کنار رفتم، آن را با یک سرمایه L، یک اسلحه یا یک نشان را نداشتم. دا. در نهایت ما مدالها را صادر کردیم، اما آیا ما یک اسلحه داشتیم، به ما رسید. شما برای دولت کار غنی ندارید. من Walther .380 را حمل کردم. گاهی اوقات، من نیاز به یک. اما من هرگز نباید از آن استفاده کنم. نمایش آن یک بار، کافی بود من هنوز آن را داشته ام، though.Ive دیده شد مرده بیشتر از برخی از morticians. آنها زیبا هستند. قتل در جهان من در 3-D و Technicolor بود. من آن را دیدم و بوی آن داد. چه چیزی در مورد Vicks می گویند، در حالی که کار می کند. سپس بوی کیک شیرین به لباس های شما می بخشد. این نیز در موهای شماست. من پس از یک فریبنده بد فریاد زدم. شما یک تجربه واقعی را می خواهید، زمانی که بالا بر روی یک تابوت قرار می گیرید در یک نظم اگزوئین قرار می گیرید. هر روز کرم را می برم دنیای جرم من فقط شبانه سیاه و سفید بود، زمانی که Maglites تنها چیزی بود که می توانست یک مکان را روشن کند - و این یک فلاش بارق است. سپس در اینجا و آنجا یک رنگ پاشیدن رنگی به دست می آورید، مانند نوع کوچکی از لباس های قرمز در لیست Schindlers. وقتي که من به خانه می روم، نیازی به خواندن در مورد جرم و خواندن آن ندارم. بنابراین، من ندیدم من قبل از رفتن به مدرسه حقوقی سهم من از اسرار را خوانده بودم. خوب، شسته و رفته. آگاتا کریستی، Dorothy L. Sayers. در برخی از Ngaio MarshNgaio Marsh پرتاب شد نزدیکترین من به P.I.s بود Nero Wolfe توسط رکس استوت و شرلوک هولمز توسط آرتور کانن Doyle. من دیدم هامفری Bogart و رابرت Mitchum در @ خواب بزرگ. من فیلم ها را دوست داشتم، بازیگران را دوست داشتم. هرکسی را با هر کدام از آنها در بیش از یک بار تماشا می کنید و آن را داشته اید. اما، ریموند چاندلر؟ هرگز او را بخوان تا به حال. این چیزی است که در مورد گروهی از کتابهای خوب، مانندPulp Fiction، قرار میگیرد، یک گروه تیزهوش از جادوگران جادوی جادویی و جوشان سخت است. آنها به شما چیزی را می خوانند که نمیتوانید از روی یک کتاب فروشی گذر کنید. یکی از مدیران، یک خانم با یک دامدار است. نمی ترسم از آن استفاده کنم. مقاومت کردم بی فایده بود. @چی؟ شما ریموند چاندلر را ندیده اید؟ @ @ cretin @ به صورت غیرقانونی باقی مانده است، اما مفهوم روشن است. چاندلر، شما می گویید؟ من چاندلر، یکی از آن نسخه های کتابخانه ای آمریکا را تصور کردم، فکر کردم که ایده به آنها گفت هرگز برای من ارسال نمی کند. من به قفسه رفتم لعنت این آثار بعدیش بود. خواب بزرگ در حجمی بود که من نداشتم از لحن این گروه، من چهره ام را بیشتر بخوانم Chandler. بنابراین، به آمازون، جستجو، و یک کلیک، آن را در راه است. این پست نسبتا بدون درد بود. پستچی دو بار در درب چند روز بعد دوبار زنگ زد. باران بود او یک پستچی خوب بود. او در حیاط خلوت در سمت چپ باقی مانده است. در زندگی ام خیلی زنان هستند. پیچیده است این همسر، مادر من، یک توله سگ به نام Tilley است. Shes بخشی از جک راسل، سیم مو، و شیاتسو است. همانطور که دامپزشک گفت، @ آنچه شما در اینجا است gen-u-ine @ Jack S ... و اگر کسی تا به حال به شما می گوید، شما نمی دانید جک، فقط معرفی em به سگ شما @ من لذت بردن از انجام این کار. من چندین وکیل مدافع داشتم. کارتهای کریسمس خود را به State Pen می فرستم. هر سال یک نفر دیگر در خانه همراه من است. پپه، چیوآواوای چپاول که حدود چهارده کیلو وزن دارد. من به مادرم گفتم که مقالاتش را جعل کرده است. به هر حال، تعداد آنها نبود. خیلی کمک نکردم مامان @ او را ثابت کرد، هنگامی که او فقط یک تله بود. من فکر نمی کنم او تا به حال او را ببخشد. من کتاب را در 23 دسامبر به دست آوردم. من روی یک بطری از جنت جانسن مهر و موم را تکان دادم، یک سنگ خارا روی سنگ داشتم و شروع به خواندن کردم. من سیگارهایم را گرفتم، مشروب خوردم، و تیلی، جک S ... به حیاط غرق شده. برای این زمان سال گرم بود. به زودی من جینتمن را گرفتم، حلقه های دود را به طرف فن سقف و دم کردن صفحات خیلی سریع، حتی من احساس نمی کنم تاول زدن بر روی انگشت کوهان دار من. در دنیای واقعی من، من برای بیش از P.I.S. به جز تعداد کمی از F.B.I. نوع های بازنشسته سابق بازنشسته در صندلی های چرک و چروکی سیاه و مأموران اجرای قانون بازنشستگی، مقامات P.I. من بعضی از آنها را به خاطر جعل هوشیاری یک افسر اجرای قانون تحت تعقیب قرار دادم. این شگفت انگیز است که شما می توانید از کاتالوگ McClains برای اجرای قانون دریافت کنید. این مدالها چیزی شبیه به چیز واقعی هستند. اما آنها not.Marlowes در گروه منحصر به فرد است که استثناهایی نادر از قانون است. او یک محقق برای دادستان منطقه ای L.A. بود. هس هنوز آنجا متصل است، محقق Bernie Ohls، دوست و منبع اطلاعات. اولز Marlowe را به پرونده معرفی می کند. در کسب و کار، ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خواب گران


 کتاب شوهر ما سه نفر
 کتاب جنایت در شب آتش بازی
 کتاب جرم لیمونادی
 کتاب کارآگاه کرگدن در باغ وحش مرموز 2
 کتاب ماجراهای نانسی (12)
 کتاب هشت کلید