کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان

اثر الکساندر مک کال اسمیت از انتشارات هرمس - مترجم: میر علی غروی-داستان معمایی

اداره آژانس خبری شماره 1 اولین رمان کارآگاهی در سری معروف توسط نویسنده اسکاتلندی الکساندر مک کل اسمیت است که برای اولین بار در سال 1998 منتشر شد. الکساندر مک کول اسمیت، به طور گسترده ای تحسین شده است. آژانس خبری شماره 1 آگاهانه داستان غم انگیز و غافلگیر کننده راموتسو ارزشمند است که به حرفه او کمک می کند تا به افراد مبتلا به مشکلات در زندگی خود کمک کند. بلافاصله پس از راه اندازی فروشگاه در یک فروشگاه کوچک در گابورون، او استخدام شده است تا یک شوهر گمشده را ردیابی کند، مردی را کشف کند، و یک دختر بیچاره را دنبال کند. اما پرونده ای که در قلب او قرار دارد و او را در معرض خطر قرار می دهد، یک پسر 11 ساله ای است که ممکن است توسط جادوگران مورد ضرب و شتم قرار گرفته باشد.


خرید کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان
جستجوی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان در گودریدز

معرفی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان از نگاه کاربران
من احساس می کنم که من باید کمی از سلب مسئولیت پست اول: این یک کتاب من را انتخاب کرده است برای خودم نیست. من آن را به عنوان آخرین چالش (read کتاب تعیین شده در آفریقا @) برای چالش خواندن Saucy Wenches 2016 را انتخاب کردم. گفته می شود این یک داستان خوب و معروف بود. این یک رازcozy @ vibe داشت. این کار پیچیده نبود و بسیاری از داستان ها در ابتدا بر روی شخصیت اصلی Mma Ramotswe بود. من او را دوست داشتم او یک بانوی پیشرو غیر معمول است - چربی (ما می شنویم او به عنوان چند بار توصیف شده)، بی تفاوتی، بی ادعا، به طور متوسط ​​به دنبال. او اعتماد به نفس و موفقیت خود را در شرایط خود است. اسرار عمدتا شامل تقلب شوهران و افراد از دست رفته. من از شنیدن درباره بوتسوانا لذت بردم برخورد با یک تمساح و مارها خطرناک بود. این کتاب فقط در مورد توسعه شخصیت ها به اندازه @ mysteries بود. @ راوی، Lisette Lecat شگفت انگیز بود. لهجه ها و صدای او مشخص بود و عملکرد عالی بود. مطمئن نیستم که آیا ادامه خواهم داد یا نه. این یک کتاب به خوبی نوشته شده بود، اما به طور کلی، من فقط فکر کردم که یک کتاب نوعی رمز و راز است که واقعا به من تعجب نمیداد که چه اتفاقی می افتد.

مشاهده لینک اصلی
فقط نمی توانستم از واقعیت بسیار واضح که این کتاب توسط یک پسر سفید نوشته شده است، تلاش می کنم داستان را از طریق چشم یک زن بوتسوانا (ESE؟) بگویم. به نظر می رسد کمی به عنوان محافظ، به نظر می رسد که چگونه این افراد فقط زندگی می کنند، فقط در آفتاب گرم در حال تماشای گاو خود را آویزان، آه زندگی می کنند به طوری ساده مثل این، آه نگاه این زن آژانس خلبانی را راه اندازی، می توانید تصور کنید که ، یک زن؟ یک زن سیاه پوست؟ شگفت انگیز و شایان ستایش و غیره و غیره این یک داستان زیبا بود، اما این مشکل بود، همه چیز فقط کمی عجیب بود.

مشاهده لینک اصلی
این مجموعه از نقاشی هایی که به عنوان یک رمان مبادله شده بود، بسیار خواندنی بود. شخصیت اصلی یک زن آفریقایی ملایم است که تصمیم می گیرد که کارآگاه برای کمک به دیگران باشد. او یک شخصیت لذت بخش است، با طنز نور و قلب بزرگ. آژانس مانند هر رمان کارآگاهی دیگر نیست ... شخصیت ها خیلی پیشرفته تر هستند و @ mysteries @ از قتل های معمولی خسته شده اید، گرچه دنج و پخته شده است. اگر شما مثل یک سفر شیرین به فرهنگ دیگر، آرامتر و باهوشتر از ما باشید، این یک کتاب برای شماست.

مشاهده لینک اصلی
من خواندن این مجموعه را برای مدت طولانی کنار گذاشتم تا زمانی که متوجه شدم که این کتاب برای خانم ها @ نیست، بلکه یکی از خوانندگان هر دو جنس است و لذت بردن از آن را دارد. به روش ساده و مکالمه ای، این کتاب به من چیز کمی درباره چیزهای زیادی یاد داد: بوتسوانا، فرهنگ آفریقایی به طور کلی، کار در معادن الماس آفریقای جنوبی و طبیعت انسانی. از طریق حساب اول شخص از رامکتس Precious ما با مجموعه ای از داستان های کارآگاهی تقلبی که با وقفه و سقوط زندگی او در هم آمیخته شده است. در بخش های مختلف خنده دار، جالب و دلربا است. من به ویژه دوست دارم وقتی که چیزهایی که تجربه می کند، حقیقت را درباره طبیعت انسانی و زندگی به طور کلی نشان می دهد: شما می توانید از طریق زندگی و دوستان جدید هر سال - هر ماه عملا - اما هیچ جایگزینی برای آن دوستی های دوران کودکی وجود ندارد که زنده ماندن در سال های بالغ. این ها هستند که در آن ما با یکدیگر متصل به دزدگیر می شویم. @ و اغلب مشاهدات کوتاه اما عمیق وجود دارد که راه خود را در وسط مواردی که او سعی دارد حل کند. مامان راموتسو در وسط شکسته شدن یک پرونده بود و به خانه یک دکتر جادوگر خطرناک ربوده شده رسید و از کلاس آب خواسته بود: @ او تبدیل شد، تقریبا گناهکار و خیره شد. این یک سوسک بزرگ سیاه و سفید بود، یک ساتوجانه، با گردن شاخی اش، یک لحظه یک لحظه را فشار داد، بعضی از حشراتی که احتمالا از تشنگی مرده بودند. بلایای کوچک، پیروزی های کوچک؛ او فکر می کرد مثل ماست؛ وقتی که از بالا به نظر می رسید ما بیشتر از ساتوتین هستیم. من سعی می کنم که با ستایش من بیش از حد عصبی نشویم و کتاب های چهار و پنج را اغلب بررسی کنم. من این سه را داده ام، اما این بدان معنا نیست که من فکر نمی کنم این ارزش خواندن باشد. من قطعا در خواندن بیشتر سری ها برنامه ریزی می کنم؛ چه تأییدی میتواند بهتر از آن باشد؟

مشاهده لینک اصلی
من احتمالا تنها فردی در کل دنیا هستم که این را درنظر میگیرد اما این کتابها به طور انحصاری تحت فشار هستند. هیچ اتفاقی نمی افتد شخصیت ها آزار دهنده هستند. برای صادق بودن من فقط این یکی را خوانده ام اما نمیتوانم با دیگری برخورد کنم. از این به بعد در لیست من تا کنون خودداری کرده ام. همیشه فکر کردم ممکن است یکی دیگر را امتحان کنم و آن را جالب تر پیدا کنم، اما بعد فکر کردم غارهای عظیم کتاب هایی که تا کنون کشف نشده اند وجود دارد. چرا خود را مجبور به خواندن یک کتاب دیگر از این فقط به این دلیل که من احساس می کنم من باید. بنابراین آقای مک کول اسمیت، زندگی خوبی داشته است

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان


 کتاب سرافینا و شنل سیاه
 کتاب مرد است و قتلش، آقا کمال!
 کتاب درنده ی باسکرویل
 کتاب زمرد نحس
 کتاب الان کجایی؟
 کتاب دختر گمشده