معرفی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان

اثر الکساندر مک کال اسمیت از انتشارات هرمس - مترجم: میر علی غروی-داستان معمایی

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ چهارشنبه 20 دی 1396
The No. 1 Ladies Detective Agency is the first detective novel in the eponymous series by Scottish author Alexander McCall Smith, first published in 1998. Alexander McCall Smiths widely acclaimed The No. 1 Ladies Detective Agency tells the story of the delightfully cunning and enormously engaging Precious Ramotswe, who is drawn to her profession to help people with problems in their lives. Immediately upon setting up shop in a small storefront in Gaborone, she is hired to track down a missing husband, uncover a con man, and follow a wayward daughter. But the case that tugs at her heart, and lands her in danger, is a missing eleven-year-old boy, who may have been snatched by witchdoctors.


خرید اینترنتی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان
معرفی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان
جستجوی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان در گودریدز

معرفی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان از نگاه کاربران
من احساس می کنم که من باید کمی از سلب مسئولیت پست اول: این یک کتاب من را انتخاب کرده است برای خودم نیست. من آن را به عنوان آخرین چالش (read کتاب تعیین شده در آفریقا @) برای چالش خواندن Saucy Wenches 2016 را انتخاب کردم. گفته می شود این یک داستان خوب و معروف بود. این یک رازcozy @ vibe داشت. این کار پیچیده نبود و بسیاری از داستان ها در ابتدا بر روی شخصیت اصلی Mma Ramotswe بود. من او را دوست داشتم او یک بانوی پیشرو غیر معمول است - چربی (ما می شنویم او به عنوان چند بار توصیف شده)، بی تفاوتی، بی ادعا، به طور متوسط ​​به دنبال. او اعتماد به نفس و موفقیت خود را در شرایط خود است. اسرار عمدتا شامل تقلب شوهران و افراد از دست رفته. من از شنیدن درباره بوتسوانا لذت بردم برخورد با یک تمساح و مارها خطرناک بود. این کتاب فقط در مورد توسعه شخصیت ها به اندازه @ mysteries بود. @ راوی، Lisette Lecat شگفت انگیز بود. لهجه ها و صدای او مشخص بود و عملکرد عالی بود. مطمئن نیستم که آیا ادامه خواهم داد یا نه. این یک کتاب به خوبی نوشته شده بود، اما به طور کلی، من فقط فکر کردم که یک کتاب نوعی رمز و راز است که واقعا به من تعجب نمیداد که چه اتفاقی می افتد.

مشاهده لینک اصلی
فقط نمی توانستم از واقعیت بسیار واضح که این کتاب توسط یک پسر سفید نوشته شده است، تلاش می کنم داستان را از طریق چشم یک زن بوتسوانا (ESE؟) بگویم. به نظر می رسد کمی به عنوان محافظ، به نظر می رسد که چگونه این افراد فقط زندگی می کنند، فقط در آفتاب گرم در حال تماشای گاو خود را آویزان، آه زندگی می کنند به طوری ساده مثل این، آه نگاه این زن آژانس خلبانی را راه اندازی، می توانید تصور کنید که ، یک زن؟ یک زن سیاه پوست؟ شگفت انگیز و شایان ستایش و غیره و غیره این یک داستان زیبا بود، اما این مشکل بود، همه چیز فقط کمی عجیب بود.

مشاهده لینک اصلی
این مجموعه از نقاشی هایی که به عنوان یک رمان مبادله شده بود، بسیار خواندنی بود. شخصیت اصلی یک زن آفریقایی ملایم است که تصمیم می گیرد که کارآگاه برای کمک به دیگران باشد. او یک شخصیت لذت بخش است، با طنز نور و قلب بزرگ. آژانس مانند هر رمان کارآگاهی دیگر نیست ... شخصیت ها خیلی پیشرفته تر هستند و @ mysteries @ از قتل های معمولی خسته شده اید، گرچه دنج و پخته شده است. اگر شما مثل یک سفر شیرین به فرهنگ دیگر، آرامتر و باهوشتر از ما باشید، این یک کتاب برای شماست.

مشاهده لینک اصلی
من خواندن این مجموعه را برای مدت طولانی کنار گذاشتم تا زمانی که متوجه شدم که این کتاب برای خانم ها @ نیست، بلکه یکی از خوانندگان هر دو جنس است و لذت بردن از آن را دارد. به روش ساده و مکالمه ای، این کتاب به من چیز کمی درباره چیزهای زیادی یاد داد: بوتسوانا، فرهنگ آفریقایی به طور کلی، کار در معادن الماس آفریقای جنوبی و طبیعت انسانی. از طریق حساب اول شخص از رامکتس Precious ما با مجموعه ای از داستان های کارآگاهی تقلبی که با وقفه و سقوط زندگی او در هم آمیخته شده است. در بخش های مختلف خنده دار، جالب و دلربا است. من به ویژه دوست دارم وقتی که چیزهایی که تجربه می کند، حقیقت را درباره طبیعت انسانی و زندگی به طور کلی نشان می دهد: شما می توانید از طریق زندگی و دوستان جدید هر سال - هر ماه عملا - اما هیچ جایگزینی برای آن دوستی های دوران کودکی وجود ندارد که زنده ماندن در سال های بالغ. این ها هستند که در آن ما با یکدیگر متصل به دزدگیر می شویم. @ و اغلب مشاهدات کوتاه اما عمیق وجود دارد که راه خود را در وسط مواردی که او سعی دارد حل کند. مامان راموتسو در وسط شکسته شدن یک پرونده بود و به خانه یک دکتر جادوگر خطرناک ربوده شده رسید و از کلاس آب خواسته بود: @ او تبدیل شد، تقریبا گناهکار و خیره شد. این یک سوسک بزرگ سیاه و سفید بود، یک ساتوجانه، با گردن شاخی اش، یک لحظه یک لحظه را فشار داد، بعضی از حشراتی که احتمالا از تشنگی مرده بودند. بلایای کوچک، پیروزی های کوچک؛ او فکر می کرد مثل ماست؛ وقتی که از بالا به نظر می رسید ما بیشتر از ساتوتین هستیم. من سعی می کنم که با ستایش من بیش از حد عصبی نشویم و کتاب های چهار و پنج را اغلب بررسی کنم. من این سه را داده ام، اما این بدان معنا نیست که من فکر نمی کنم این ارزش خواندن باشد. من قطعا در خواندن بیشتر سری ها برنامه ریزی می کنم؛ چه تأییدی میتواند بهتر از آن باشد؟

مشاهده لینک اصلی
من احتمالا تنها فردی در کل دنیا هستم که این را درنظر میگیرد اما این کتابها به طور انحصاری تحت فشار هستند. هیچ اتفاقی نمی افتد شخصیت ها آزار دهنده هستند. برای صادق بودن من فقط این یکی را خوانده ام اما نمیتوانم با دیگری برخورد کنم. از این به بعد در لیست من تا کنون خودداری کرده ام. همیشه فکر کردم ممکن است یکی دیگر را امتحان کنم و آن را جالب تر پیدا کنم، اما بعد فکر کردم غارهای عظیم کتاب هایی که تا کنون کشف نشده اند وجود دارد. چرا خود را مجبور به خواندن یک کتاب دیگر از این فقط به این دلیل که من احساس می کنم من باید. بنابراین آقای مک کول اسمیت، زندگی خوبی داشته است

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان


#ادبیات اقتباسی - #داستان معمایی - #ادبیات انگلیس - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان جنایی - #دهه 1990 میلادی - #کتاب هایی که به بیشترین زبان های دنیا ترجمه شده اند - #انتشارات هرمس - #الکساندر مک کال اسمیت - #میر علی غروی
#انتشارات هرمس - #الکساندر مک کال اسمیت - #میر علی غروی
کتاب های مرتبط با - کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان


 کتاب بیلی بتگیت
 کتاب سی و نه پله
 کتاب مخمصه
 کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)
 کتاب شبی عالی برای سفر به چین
 کتاب آوریل سرخ