کتاب دوازده نشانه

اثر لی چایلد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-داستان معمایی

ساعت دو بامداد است و جک ريچر، ارتشی سابق، در قطار متروی نيويورک سيتی نشسته است. کمی بعد، ظاهر و رفتار مشکوک يکی از پنج مسافر توجه او را جلب می‌کند: زنی که طبق آموخته‌های نظامی ريچر تقريباً همه‌ی نشانه‌های يک بمب‌گذار انتحاری را دارد. وقتی ريچر با پيشنهاد کمک به او نزديک می‌شود، زن تپانچه‌ای از کيفش درمی‌آورد و خودکشی می‌کند.
اين مرگ غيرعادی مداخله‌ی فوری پليس نيويورک را در پی دارد و پس از بازجويی از ريچر به‌عنوان شاهد عينی، تصميم می‌گيرند پرونده را بدون انجام تحقيقات ببندند. اما ريچر افکار ديگری در سر دارد. می‌خواهد بفهمد آن شب چه اتفاقی رخ داده و چرا آن‌همه سؤالِ بی‌جواب باقی مانده است و خودش دراين‌باره تحقيق می‌کند. پس‌ازآن مکرراً و اکيداً به او هشدار داده می‌شود که خودش را از اين پرونده کنار بکشد، ولی عذاب وجدان او به خاطر احتمال تحريک آن زن به خودکشی موجب می‌شود تا زمانی که اين معما را تا آخر پيگيری نکرده آرام و قرار نداشته باشد. طولی نمی‌کشد که او با رازهای بزرگی مواجه می‌شود که مأموران فدرال و عوامل القاعده برای جلوگيری از افشای آن‌ها حاضرند دست به کشتن بزنند...

دوازده نشانه، سيزدهمين کتاب از سری کتاب‌های جک ريچر اثر لی چايلد است که در سال ۲۰۰۹ منتشر شده است. داستان اين کتاب برخلاف اکثر کتاب‌های ديگر مجموعه از زبان ريچر روايت می‌شود.


خرید کتاب دوازده نشانه
جستجوی کتاب دوازده نشانه در گودریدز

معرفی کتاب دوازده نشانه از نگاه کاربران
من این رمان را در \"روشن شدن\" من ذخیره کرده ام، فکر می کنم یک روز ممکن است مفید باشد، و آن را انجام داد. در مورد سفر به یک پرواز طولانی، متوجه شدم که کتابی که قصد داشتم آن را بخوانم، با وجود تحسین بی نظیر، آماتور و غیر قابل خواندن بود (حقیقت در مورد کاری هری کوئبرت توسط جوئل دیکر). بنابراین من به این رمان ریکر تبدیل شد و توسط اولین جمله به دست آورد. لی کودک در آنچه که انجام می دهد خیلی خوب است و خواندن او بدون تحریک حساسیت بحرانی می تواند منجر به خواندن کتاب اول نشود. با این حال، من شایستگی ها، الگوها و امكانات كافی را برای كودكان (و كافران) ناممكن كردم. من جریمه های خود را با ضعف های بیشتر و عدم اطمینان (هری بوش، مت اسکودر) و جراحات بهتر نسبت به ریچر در اینجا می خواهم، اما این کتاب من را با خوشحالی می خواند، منجر به یک داستان از ژنو به آتلانتا شد، احساس نجات از ناامیدی و خستگی .

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب جامع Reacher. من آنها را دوست دارم اما امتیاز من برای خواننده متوسط ​​بود. برای من آن حداقل چهار است. اما به طور متوسط ​​خوانندگان باید از این واقعیت رهایی یابند که ریچر بی خانمان است، اما برای زنده ماندن پول کافی دارد. او لباس های خود را برای چند روز در یک زمان می پوشد و سپس آنها را دور می اندازد و آنها را تازه می کند زیرا می تواند و به همین دلیل ساده تر می شود. و پایان دادن به همیشه در چیزهای کوچک در بسته های کوچک شسته و رفته کراوات، اما به اندازه کافی به دانستن او دوباره خواهد شد برای مبارزه با پسر بد بعدی. اگر شما می توانید با آن زندگی می کنید آن چهار.

مشاهده لینک اصلی
خوب اینجا ما دوباره هستیم - همه طرفداران Reacher - و برای من - بهترین تا کنون! ما جک ریکرز عدالت را دریافت می کنیم که همیشه رضایت بخش است، اما ما همچنین پوند ها و پوند های پیچ و تاب و چرخش را به عنوان جک قطعه کوچک بیت در اینجا و آنجا و ایجاد یک توطئه haystack از همه است. Child جمع آوری نیویورک برای تنظیم و به لطف او حذف همه انواع گزیده های کلیدی در مورد شهر، همه ما آن را بهتر می دانیم که معلم در بهترین حالت خود - سوار مترو - برای شروع این کتاب و پایان دادن به سفر غواصی و او قرار می دهد این گیج راز با هم برای طرفداران ما - بنابراین --- خواندن این یکی!

مشاهده لینک اصلی
رمان جک ریکور مورد علاقه من نیست، اما حتی حداقل مورد علاقه من هنوز بسیار جذاب است. این بار در نیویورک این بار، که من دوست دارم. من دوست ندارم که وقتی لی کودک به خاطر بسپارهای سیاسی اش در مورد چیزهایی مانند جنگ عراق عمل می کند، اما خیلی بد نیست. من حدس می زنم وقتی که من یک کتاب داستان بزرگ مانند این را بخوانم نمی خواهم در مورد شکایت های سیاسی بخوانم. اما به طور کلی، من آن را دوست داشتم به طور معمول. قبلا نمیتوان صبر کرد برای بعدی.

مشاهده لینک اصلی
نظریه من در مورد نویسندگان که داستان هایی مانند این را می نویسند این است که آنها زمان زیادی را صرف پخش بازی های خشونت آمیز می کنند و سپس این خشونت را به قتل می رسانند، آنها را می کشند، به رمان هایشان کشتن می رسانند. چنین موردی در اینجا است. و داستان بی ضرر بیش از حد طولانی است با بسیاری از کشتن بیشتر از ضروری است. 2 از 10 ستاره

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دوازده نشانه


 کتاب از پشت پنجره
 کتاب جاده ی رستگاری
 کتاب نفس گیر
 کتاب دوزخ
 کتاب ماجراهای نانسی درو (1)
 کتاب کنت مونت کریستو