کتاب سوداگر

اثر جان گریشام از انتشارات یوبان - مترجم: قاسم کیانی مقدم-داستان معمایی

جوئل بکمن سوداگر قدرت است ـ می‌تواند هر دری را در واشنگتن بگشاید. اما به علت دست‌یابی به اسرار بسیار مهم جاسوسی، زندانی می‌شود و از سریر قدرت فرو می‌افتد. پس از ۶ سال، سازمان سیا عفو ریاست جمهوری را برایش تدارک می‌بیند و پنهانی او را به ایتالیا منتقل می‌کند، تا در نهایت محل اختفایش را به گوش اسرائیلی‌ها، روس‌ها، چینی‌ها، و سعودی‌ها برساند. بحث سر زنده ماندن بکمن نیست ـ او هیچ شانسی ندارد. سوالی که سیا در پی جواب آن است، این است که چه کسی او را خواهد کشت


خرید کتاب سوداگر
جستجوی کتاب سوداگر در گودریدز

معرفی کتاب سوداگر از نگاه کاربران
من هر کتابی را میخوانم گریشام می نویسد، اما به ندرت یک بار دو بار خوانده است. بروکر به لطف تنظیمات ایتالیایی، مورد علاقه من است. (بله، من می دانم که آن را تبدیل به clichhe برای مجموعه ای از کتاب ها در ایتالیا است، اما من بی شرمانه در این کشور دوست دارم و بر این باورند که شما می توانید بیش از حد از چیز خوبی در این مورد نیست.) احتیاط: خواندن در حالی که گرسنه و به خصوص در حالی که در نیاز به قهوه را ندارند. من در نظر گرفتم که شمار زیادی از چهره های اصلی اسپرسو یا برخی دیگر نوشیدنی قهوه ای قابل تحسین را نوشیدند اما تصمیم گرفتند که آن را در یک جاده تلفنی بی پایان با چند روز دیگر از مک دونالد بیگانه پشت و پیش از من گرفتار کنم. این طرح احتمالا غیرممکن است، اما علاقه من به همدیگر را حفظ می کند. من شخصیت اصلی و بخش دوم را دوست داشتم و این یکی از آن کتابهایی بود که شما واقعا میخواهید همه را با کلیسا متصل کنید.

مشاهده لینک اصلی
من قطعا باید بیش از حد اغراق می کنم و بیش از حد در مورد زیردریایی ها و زیردریایی های جهان سیاسی است. این بار دوم از سال اول سال است که @ friend @ در کنار کتاب Grisham به من انتقال داده است. در اوایل سالی که خواندن چند رمان آقای گریشام ها را خواندم، اما خسته شدم و کاملا ریزه کاری کردم. این یکی قدرت کمی برایش داشت. من از آن متنفر نیستم، و من آن را دوست نداشتم (یا حتی واقعا آن را دوست دارم). امروز می توانم روزنامه ها را بخوانم و اقدامات بیشتری و جاسوسی و سیاست های کثیف را دریافت کنم. اما آن را به عنوان خوانده شده آزاد بود و هر چند من بیش از من بیش از من من تمایل به انجام بیشتر از زمان، من به طور ناگهانی تبدیل به یک خواننده گرشام مشتاق.

مشاهده لینک اصلی
من با این ایده فقط نظر در مورد کتاب در نوشته های دیگر مردم، اما اگر چه این است که خروج از عمل GR معمول، ممکن است در نتیجه فقط اضافه کردن مقدار زیادی پیچیدگی به سایت. اما این امر باعث می شود افراد از خواندن کتاب های مستقیم کتاب در صورتی که در برخی از حساب های دیگر افراد واقع شده اند جلوگیری کنند. و این شامل از دست دادن کنترل داده ها بر این بازبینی به شخص دیگری است. تصمیمات، تصمیمات! از آنجا که زمان زیادی از زمان خروج از باشگاه H گذشت، حدس می زنم که احساسات به اندازه کافی آرام شده اند تا بتوانند تحلیل های گذشته ی گذشته را امتحان کنند. من در مورد این امر ادامه نمی دهم. آن را 2.5 هفته به علاوه برخی از مقدماتی، آن را به طرق مختلف بود. در پایان، اگر شما توسط یک مدیر منطقه ای استخدام شده اید، اما با مدیر HR و ارشد ارشد مخالف، وقت شما محدود است. Id سعی می شود تلخ تر، اما بر خلاف برخی از ماجراهای سقوط، زمان کمتر سرمایه گذاری شد، تعهد کمتر عاطفی ساخته شده است. و تجربه BARTENDER، متشکل از چرخش یک فرد از طریق 45-55 دقیقه مکالمه بدون گفتن چیزی در حداقل بحث برانگیز است خود تجربه جالب است. من واقعا این یک رابطه تجاری نیستم. من فکر می کنم تقریبا همه می دانند که اگر یک میلیارد دلار درآمد داشته باشید و به یک باشگاه خصوصی بپیوندید، پرسنل بیشتر در معرض بالش قرار می گیرند. آنها همچنین به طور خاص در مورد چگونگی صحبت با شما آموزش داده می شوند و بالش خود را با اشک بچسبانید، در صورتی که این میزان بیگانگی از نژاد بشر است. چه افرادی می خواهند؟ خوب، ثروتمندان هم گاهی اوقات تقلبی هستند، و آنها قطعا انسانی هشت پا نیستند، شانس 10 تا 15 درصد برای شکستن برخی از حلقه هایشان واقعا ارزش نداشتن آرامش ذهن است، از سوی دیگر، من هیچ نظری ندارم که آیا یک ایمیل انفرادی HR یا نه، باید آن را در هر زمان و هر زمان دیگری بررسی کنید. برایwhats بعد، @ احتمالا که ماجراهای مداوم در قاره ادامه می یابد. اگر من به طور مستقیم به فرانسه حرکت نمی کنم، حداقل اطمینان برای نوعی درآمد صورت گرفته است. مثلا برای چیزهایی که از پلاستیک می آید، اما اگر پلاستیکی باشند، آنها پلاستیکی هستند. [یا اگر من با اشاره به اعتصاب لوله، آن را نادیده بگیرم] به نظر من، به نظر می رسد چیزها به طور خاص نسبت به کل عمومی است. اگر à ¿¿Ã ¿Ã \u003câ، ‰ ßã،μã،¤ãƒ \"بدان معنی بود که همه اقدامات احتیاطی بیشتری در این روزها اتخاذ می شود، پس این بدان معنا نیست که تعیین مطلق به نفع à ™ à ®Ã † à ¾Ã~Ã~à à ºã ، به جای آن، من امیدوار بودم که یک عکس بهتر از جرثقیل های کاغذی، اژدها کاغذ و ببرهای کاغذی در آن منظور داشته باشم. و جمعه تصمیم خواهد گرفت؟ و کی Makiko؟ آه خدا. فقط من و پنگوئن ها. مارس مارس مارس

مشاهده لینک اصلی
من نسبتا جدید به Grishams کار، اما حتی من می توانم بگویم که این کتاب بود به استانداردهای او بود. این داستان به دنبال جوئل Backman، کارمند قدرتمند است که خود را در معرض بسیاری از مشکلات قرار می دهد و به زندان فدرال منتقل می شود تا در سلول انفرادی نگهداری شود. آنچه که دچار مشکل می شود دقیقا مشخص نیست تا حدود نیمه از طریق کتاب. هنگامی که ما برای اولین بار به Backman معرفی شد، او در چنین شرایطی توصیف شده است که شما را خوشحال می کند که گرفتار شده است. مطمئنا، او مرد بد در کتاب است، درست است؟ به عنوان رویدادهای به طوری دردناک به آرامی افشا، من فکر کردم شاید که Backman تبدیل شدن به خیلی بد نیست و شاید او قاب یا چیزی بود. جواب منفی. او همه چیز را انجام داد و همه چیز را که سزاوارش بود، دریافت کرد. اما هنوز با پایان کتاب، احساس کردم که قرار بود او را دوست داشته باشم، هرچند که او بود / او بود. داستان در ایتالیا تنظیم شده است که در آن دولت ایالات متحده تصمیم گرفته است مخفی کردن Backman تا زمانی که متوجه شود زمان مناسب برای پیدا کردن محل سکونت خود را به ملت های خارجی برای دیدن که او اول را کشته است. فکر کردم شاید این اتفاق برای تبدیل شدن به یک داستان از اینکه پشتمان نیاز به پنهان کردن یا از دولت ایالات متحده و یا دولت های خارجی داشته باشد، تبدیل می شود. در عوض، بیش از حد کتاب به یادگیری زبان ایتالیایی و یا خوردن برخی از ظرافت های دوست داشتنی ایتالیایی و یا بازدید از یک معماری فوق العاده ایتالیایی صرف شده است. سرعت آن افزایش می یابد زمانی که در واقع برای Backman اجرا می شود، اما حتی این کار را برای بقیه کتاب نمی کند. قاتلان حرفه ای، پرداخت شده به دولت، به نظر می رسد یک یادداشت جانبی هستند، هرچند کل قضیه این کتاب این است که Backman از آنها پنهان شده است و قرار است در آن اجرا شود. این بدان معنا است که، همانطور که گریشام در نویسندگان توجه می کنند که او به شدت به فرهنگ ایتالیایی تحسین می شود. من مطمئن هستم که کمی تحقیق به توصیف اشیاء مختلف ایتالیایی فرهنگی اشاره کرد. اما خواندن چگونگی سلامت یکدیگر در ایتالیا بارها و بارها چیزهایی است که فرد معمولا میخواهد در کتاب گریشام بخواند. به طور کلی، آن آهسته و ناامید کننده بود.

مشاهده لینک اصلی
هر کسی که هرگز بخواند هیچ Grisham می داند که او دارای عناصر مناسب ترین در جهان است. چیزهایی که تحت هیچ شرایط دیگری رخ نمی دهد در کتاب های خود اتفاق می افتد. برای اینکه منجر به تعلیق کفر برای من حتی سخت تر باشد، Ive در حوزه حقوقی U.S. به مدت 40 سال در دادگاه های مدنی و کیفری کار می کرد. بنابراین، من می دانم که چگونه آن را واقعا کار می کند. من واقعا از خواندن کتابهایش خواسته بودم که در جلسه هیئت داوران فراری به چهار بار به خودم گفتم که هرگز اتفاق نمی افتد! اما من دوست بسیار خوبی دارم که خواندن کتاب هایش را ادامه می دهد و به من قول داد، زیرا طرح این یکی در مورد یک شرکت حقوقی نیست، مثل این است. هومم خب، یک نسخه سخت برای یک دلار پیدا کردم و در آن قیمت من هیچ چیز برای از دست دادن نداشتم. با این حال، من بیش از 8 ماه طول کشید تا نهایتا در طول بیخوابی آن را انتخاب کنم، امیدوار بود که بخشی از آن را بخواند و به من بفرستد. نه، مرا فرستاد به تختخواب در مورد توطئه های راحت. همانطور که در بخش های او معمولی بود، بعضی از آن به معنای کمی، حتی زمانی که توضیح داد بعضی از کاراکترها کوکاکولا بودند. با این حال، در این کتاب برخی از نقاط قوت وجود دارد. این یک خواندن سریع بود (اگر صفحه دقیق نباشد). توصیف خوبی از ایتالیا و اطلاعات تاریخی در بولونیا و برخی از کلیساها و سایر مناظر وجود دارد. پایان بسیار واضح تر از آن بود که او معمولا در حال خدمت کردن است، یک تغییر شاداب از قدیمی. بنابراین، اگر یک کپی ارزان پیدا کنید و چند ساعت برای دور بودن داشته باشید، «بروکر» را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سوداگر


 کتاب ربه کا
 کتاب کلکسیونر چشم
 کتاب خواهر من قاتل زنجیره ای
 کتاب چه کسی پالومینو مولرو را کشت؟
 کتاب سرزمین اکتبر
 کتاب نام من سرخ