کتاب سیرکی که می گذرد

اثر پاتریک مودیانو از انتشارات نشر چشمه - مترجم: نسیم موسوی پاک-داستان معمایی

هجده‌ساله بودم و مردی که خطوط چهره‌اش را به خاطر نمی‌آورم جواب‌هایم را در مورد وضعیت تاهل، آدرس و موقعیت تحصیلی همزمان و پی‌درپی تایپ می‌کرد. از من پرسید تفریحم چیست. کمی مکث کردم و بعد گفتم: «می‌روم سینما و کتابخانه.» ـ غیر از سینماها و کتابخانه‌ها به جاهای دیگر هم سر می‌زنید. از یک کافه اسم برد. بارها برایش تکرار کردم هیچ‌وقت آن‌جا نرفته‌ام، ولی بی‌فایده بود.


خرید کتاب سیرکی که می گذرد
جستجوی کتاب سیرکی که می گذرد در گودریدز

معرفی کتاب سیرکی که می گذرد از نگاه کاربران
به نظر من، کاملا غیرمنصفانه است در مورد وجود یک @ action @ درست در کار Modiano صحبت کنیم. A_Sircus pass @، با این حال، یکی از کتابهای هشدار دهنده ای است که من تا به حال خوانده ام - یعنی مکان ها، مردم و خاطرات از نظر دلتنگی (معمولا به طور معمول) اما به نحوی کمی روشن تر از آن آسان تر است که دنبال شود. و علاوه بر این، من به ندرت می بینم هر روایت از مدیاگو که مترو نقش بسیار مهمی ندارد. این مورد در اینجا است، جایی که آن را توسط خودرو جایگزین جایگزین است، با این حال، جذابیت یک سن محدود و یک جهان کتابفروشی کاملا در دسترس است. 4.8 / 5

مشاهده لینک اصلی
من برنده کتاب از Goodreads در عوض برای یک بررسی صادقانه ... متشکرم! این اولین کتابی است که توسط Patrick Modiano خوانده ام و از آن بسیار لذت بردم. داستان به راحتی درگیر بود، بنابراین مشتاق بودم صفحات را به نوشتن ادامه دهم. رمز و راز و عاشقانه در پاریس در دهه 1960 با جو جواهر تنظیم شده است. این نویسنده برنده جایزه پولیتزر برای \"@ Café of Lost Youth @\" است که من خواندن آن را دارم. من به شدت این کتاب را به هر کسی که خواندن کوتاهی اما قانع کننده ای دارد توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
خواندن پاتریک مادیانو من را به بیست سالگی می برد. من فیلم در UCLA را مطالعه کردم و نمرات فیلم های جدید موج مانند Breathless و Paris Nous Appartient را دیدم. چیزی در مورد تمام روابط در کتاب وجود دارد، حتی بین شخصیتی که احتمالا به نام Lucien و پدرش، که از او رها شده است، وجود دارد. رابطه اصلی در بعد از سیرک بین @ Lucien @ و @ Gisele @ هستند. آنها آماده هستند تا پاریس را برای رم بفرستند، جایی که انتظار می رود کاری برای آنها باشد. در پایان، همه چیز به نظر می رسد سقوط از هم جدا. @ Lucien @ در حال صحبت کردن در مورد هم اتاقی او می نویسد: او چیزی با پدرم داشت: هر دو لباس ها، لباس ها، کفش ها و کفش ها را مثل همه لباس های دیگر پوشیدند. آنها فرانسوی ها را نادیده گرفتند، سیگارهای دودی داشتند، اسپرسو را نوشیدند، و صدف خوردند. اما زمانی که در شرکت خود، شما با شک و تردید گرفتار شدید و احساس می کنید مانند دست زدن به آنها، راه چانه زدن بین انگشتان دست خود را، مطمئن شوید که آنها واقعا وجود داشته است. قبلا، او می گوید: @ اما جزئیات توپوگرافی تاثیر من عجیب بر من: به جای روشن کردن و تیز کردن تصاویر از گذشته، من احساس خشمگین از روابط خالی و خنثی را به من نشان می دهند. @ در چندین مورد وقتی که لوسیان و جیزل جدا می شوند، تعجب می کند که آیا او دوباره او را ببیند. او همیشه تصور می کند که او را بدون یک کلمه ترک می کند. من تعدادی از رمان های مودیانو را خوانده ام و می دانم که او رمان نویس معاصر من است. او در همان سالی که من بود متولد شد، که به پیوند کمک می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سیرکی که می گذرد


 کتاب سه گانه ی نیویورک
 کتاب سگی که به سوی ستاره ای می دود
 کتاب قلعه کارپات ها
 کتاب سکوت بره ها
 کتاب ادگار آلن پو
 کتاب قتل در کوچه مورج