کتاب شبح مرگ بر فراز نیل

اثر آگاتا کریستی از انتشارات هرمس - مترجم: نیما حضرتی-داستان معمایی

آگاتا كریستی را با عنوان «ملكه جنایت» می‌شناسند. نویسنده‌ای كه سال‌ها است از دنیا رفته اما آثار زیادی كه از خود بر جای گذاشته و باعث شده همچنان نام او را در فهرست كتاب‌های پرفروش ببینیم. آثاری كه نه تنها در كشور خود، بلكه در بیشتر كشورهای جهان خوانده شده است. طبق آمار موجود، آثار كریستی تاكنون به بیش از صد زبان دنیا ترجمه شده است و کمتر نویسنده‌ای در جهان تاكنون توانسته از این نظر به پای او برسد.

در این داستان، پوآرو كه برای گذراندن تعطیلات به مصر سفر كرده، با زوجی آشنا می‌شود كه ماه عسل خود را در آن‌جا می‌گذرانند و معماهای داستان‌ها از همين‌جا در ذهن شكل می‌گيرند.
هر دو مرد با دهانی نیمه‌باز،‌ چشمان ندید بدید خود را به دختری دوخته بودند که داشت جلو پست‌خانه از یک رولزرویس قرمز رنگ پیاده می‌شد. دختر، نرم و چابک،‌ از اتومبیل بیرون آمد. کلاه بر سر نداشت و موهای طلایی‌اش به او جلوه خاصی می‌داد.
پیراهنی بلند اندام ظریف و زیبایش را پوشانده بود. از حرکاتش معلوم بود دختر متکی به نفسی است. حضور چنین دختری،‌ با آن سر و وضع ظاهرا بسیار ساده، در شهر کوچک مالتون آندرود پدیده‌ای بسیار نادر به شمار می‌آمد


خرید کتاب شبح مرگ بر فراز نیل
جستجوی کتاب شبح مرگ بر فراز نیل در گودریدز

معرفی کتاب شبح مرگ بر فراز نیل از نگاه کاربران


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شبح مرگ بر فراز نیل


 کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش
 کتاب زن جنگلی
 کتاب ماجراهای نانسی (12)
 کتاب فیل سفید گمشده
 کتاب قتل خانم مک گینتی
 کتاب خیابان بوتیک های خاموش