کتاب شبی عالی برای سفر به چین

اثر دیوید گیلمور از انتشارات نشر چشمه - مترجم: میچکا سرمدی-داستان معمایی

شخصیت اصلی این داستان «رومن» مجری یكی از معروف‌ترین برنامه‌های تلویزیونی است. او و همسرش رابطه‌ای بسیار سرد باهم دارند تنها نقطه روشن زندگی او پسركوچكش «سایمون» است. سایمون در همان ابتدای قصه گم می‌شود. او و پلیس به دنبال كودک می‌گردند اما هیچ اثری از او پیدا نمی‌كنند. حتی جسدش نیز كشف نمی‌شود. رفته‌رفته روح و جسم «رومن» رو به زوال می‌رود و زندگیش آکنده از جنون و حسرت می‌شود و منزلت اجتماعی‌اش از دست می‌رود.


خرید کتاب شبی عالی برای سفر به چین
جستجوی کتاب شبی عالی برای سفر به چین در گودریدز

معرفی کتاب شبی عالی برای سفر به چین از نگاه کاربران
این کتاب بسیار جالب نبود و یا بسیار خوب با هم قرار گرفتند. پدر احمق فرزند خود را به تنهایی در شب می گذراند و SURPRISE، کودک گم می شود. این 100٪ گناه پدر است، و من احساس می کردم کاملا برای او تاسف نیست. فرزند او احتمالا مرده است، و این به این معنی است که پدر یک فاجعه نامناسب است، که نباید اجازه داده شود آزادانه سرگردان شود. رومن، شخصیت اصلی، در مورد کل رمان، در مورد کل رمان، احساس خود را متاسف می کند. (مشاهده اسپویلر) [در نهایت او تلاش می کند خودکشی، غرق در قایقرانی. (پنهان کردن اسپویلر)] رمز و راز راه اندازی شده است، اما هرگز حل نشده است. ارزش مطالعه نیست.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را با پیشبینی زیاد خواندم چون آن را برنده جایزه ادبیات ژنرال فرماندار شد. شاید بیش از حد انتظار داشتم اما از لحاظ ویژگی ها و به طور کلی خیلی عادی بودم. هرگز از صفحه پرید و مرا گرفت. من یاد می گیرم زمانی که چیزی شبیه به آن را می بینم - سبک پروسس Gilmours یدکی @ است. در یک بازبینی باید کتابی را تصویب کنم. من راه دیگری را به پروسس غنی و غریزی تقلیل می دهم - و این قطعا سبک دیوید گیلمور نیست و فرض بر این است که \"شب کامل برای رفتن به چین\" نشان دهنده کار او به طور کلی است

مشاهده لینک اصلی
گیلمور یک مفهوم بزرگ به معنای واقعی کلمه دارد و پنجره را در این صفحه ی 200 صفحه ایو می اندازد. گیلمور از فقدان ذهنی مردی که پسرش گم شده است، می نویسد اما علامت را از دست می دهد. تجزیه و تحلیل طبیعی یا کاملا حساس نیست. در عوض، آن را به عنوان یک چک لیست قدرتمند که در آن گیلمور تمام جعبه های نامناسب را پر می کند. گیلمور فکر می کند Palhaniuk بعدی است، اما یکی دیگر در یک خط طولانی از نویسندگان که منافع خود را قبل از یک رمان خوب است. ممکن است گیلمور چند رمان دیگر را هر کس بخواند، اما مردان @ heterosexualserious، @

مشاهده لینک اصلی
از رمانهای دیوید گیلمور برای ستایش و سادگی آنها لذت می برم. در این رمان، پسر روایات گم می شود و رمان به دنبال آن یک تصمیم بد است که می تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد. شما می توانید تصور کنید که آزار و اذیت، دلهره و امید که هر صفحه را شامل می شود، با این حال این یک پایان بسیار غیر منتظره است! رمانهای گیلمور همیشه با تجربه انسان برخورد می کنند و این یکی متفاوت است. هر یک با شیوه ای متفاوت با من مخالفت می کند. این به خودی خود دستاوردی است.

مشاهده لینک اصلی
یک فرض جالب - شخصیت مرکزی غیرمعمول که با ناپدید شدن پسرش برخورد می کند. تماشا می کنم چون این مرد از بین می رود، من متوجه شدم که بارها واسه چرت زدن و بعد خسته کننده بود، و گاهی اوقات ابهام زبان گیلمور، من را به عقب برگرداند و چند فصل بخواند. و اهمیت رنگ قرمز چیست؟ این انتخاب باشگاه کتاب ما بود و من را جذاب ساخت که واکنش های مختلف چند قطبی بود. یک کتاب زیبایی نوشته شده در مورد یک موضوع بسیار دشوار و عاطفی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شبی عالی برای سفر به چین


 کتاب چهره ی پشت شیشه
 کتاب راز حباب ها
 کتاب یک کودک ربایی
 کتاب مصیبت بی گناهی
 کتاب شرارتی زیر آفتاب
 کتاب شکار گوسفند وحشی