کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)

اثر پاتریک زوسکیند از انتشارات علم - مترجم: رویا منجم-داستان معمایی

پرفروش تحسین برانگیز و احساسات بین المللی، پاتریک سوزکیندز، رمان جدید کلاسیک، یک آزمایش وحشتناک از آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک مرد با تساهل در بزرگترین اشتیاق خود - بوی خود - منجر به قتل می شود. در محله های فقیرانه فرانسه قرن هجدهم، نوزاد ژان باپتیست گرینویول با یک هدیه عالی - بوی نامطبوع متولد شده است. به عنوان یک پسر، او زندگی می کند تا بوی پاریس را بیاموزد و خود را به یک عطر معروف برجسته ای که او هنر باستانی را برای مخلوط کردن روغن های گرانبها و گیاهان آموزش می دهد. اما نبوغ گرنویل چنین است که او راضی نیست که آن را متوقف کند، و با وسواس گرفتن بوی اجسام مانند دستگیره های برنجی و چوب تازه بریده می شود. سپس یک روز او یک اشاره از عطر به ارمغان می آورد که او را در تلاش یک بار دیگر وحشتناک برای ایجاد عطر و بوی نهایی - بوی یک باکره جوان زیبا. عطری با روایت خیره کننده روبرو شده است، عطش قهرمانانه ای از قتل و تخریب نفس است.


خرید کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)
جستجوی کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار) در گودریدز

معرفی کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار) از نگاه کاربران
داستان اصلی، به خوبی نوشته شده، کمی وحشت زده، خیلی احمقانه، اخلاق برای جنس و مواد مخدر، روی آن قرار گرفته است، به ذهنم خطور می کند که پودر پودر در معکوس است. یک قیاس دقیق نیست، فقط آنچه در ذهن من قرار داده است. من فقط فیلم را دانلود کردم. جالب خواهد بود که ببینیم چقدر انسانیت گرینویل است.

مشاهده لینک اصلی
برای ایجاد هنر، ذات جاودانه زندگی را تقدیم می کند و برای رسیدن به این هدف، باید زندگی را بکشید، این تنها راهی است که زندگی را به هنر تبدیل کنید. در این حالت، تمام هنرمندان قاتل هستند، متعصبانی هستند که آماده قربانی هستند همه چیز و همه چیز به خاطر هنرشان. ... برای خودکفایی هنرمند و شهادت، همیشه این میل میل هنرمند را در جهت تمایل مردم به خود می گیرد، حتی برای مصرف آن عمومی، apotheosisâ € |

مشاهده لینک اصلی
PHENOMENAL !!!!!!!!!!!!! من f $ @  £! آن را دوست داشت \"او موفق به نظر کاملا بی علاقه شد. مردم او را تنها گذاشتند و این همان چیزی بود که او می خواست. \"18th Century France، Grenouille مردی است که هیچ بوی عطر و بوی بدن ندارد، اما دارای بوی بسیار تیز است. او هدیه ای برای تشخیص و ایجاد بویایی دارد که به دیگران تجدید نظر می کند. او به عنوان یک عطر کارآموز کار می کند و برای کشف تمامی عطرهای موجود در انسان در پاریس سفر می کند. او می خواست عطر خود را داشته باشد. عطر و بویایی که بوی بدن را به او می دهد که هر کس آن را ندارد. تمایل او برای تبدیل شدن به یکی از آنها بود که او می سازد از عطر های مختلف برای پیدا کردن یک بوی انسان است که باعث می شود او را مانند همه دیگر بوی. من فکر می کنم سر من متوقف چرخش به اندازه کافی برای من بگویم که چرا این کتاب کاملا فوق العاده است. این کتاب در پی زندگی ژان باپتیست گرینویل (نام و نام خانوادگی و نیم) که در اواخر دهه 1700 در پاریس در یک دوره بسیار تاریک اتفاق افتاده بود، که امکانات بهداشتی و آلودگی در بهترین حالت نبود. ) با هدیه قابل توجهی از عطر فوق العاده و بی بو بودن تنها چیزی است که برای او می آید. این هدیه به قیمت بسیار گرانبهایی است که باعث می شود او عطر کامل را مرتب کند و هزینه آن را برای کسی به همراه خواهد آورد. â € œOdors دارای قدرت متقاعد قوی تر از کلمات، ظواهر، احساسات، و یا اراده است. قدرت متقاعد کننده بو می تواند از بین برود، آن را به ما وارد می کند مانند نفس ریه های ما، ما را پر می کند، ما را کاملا تحریک می کند. هیچ راهی برای آن وجود ندارد. \"کلمات برای استفاده از توصیف تجربه من این کتاب را\" Intoxicating \u0026 amp؛ مجتمع @ برای چنین کتاب کوتاه آن واقعا عمق یک هزار صفحه بود. مطالعه شخصیت یکی از نقاط قوت کتاب بود، استفاده از عطر به عنوان یک چشم انداز برای کشف قدرت، وسواس، کمال و خیلی چیزهای دیگر فقط ذهنی بود. ایده اینکه کمال مطلق می تواند یک POV جالب باشد، چگونه انسان ها به شدت سعی می کنند که این ناپایدار را پر کنند اما در نهایت، فقط بزرگتر می شود و آمپر؛ تجزیه می شود تا ما à را به عنوان خالی خالی رها. همانطور که من به دنبال این شخص به آرامی به این هیولا تبدیل شد، من خودم را نسبت به او دلسوزانه یافتم؛ زیرا احساس خلایی چیزی بود که او را به انجام این جنایات رانده بود. دیدگاه او از جهان فقط تاریک و افسرده بود و منجر به ایجاد چنین درونی و انزوا شد و هیچ ایده ای از آنچه که خوب یا بد است، نیست. * به این کتاب انتظار نداشته باشید که یک هیجان سریع گام بردارید. او توانایی خود را داشت. او آن را در دستش گذاشت. قدرت قوی تر از قدرت پول و یا قدرت ترور و یا قدرت مرگ: قدرت شکست ناپذیر به فرمان عشق به بشر است. فقط یک چیز بود که قدرت نمی توانست انجام دهد: نمی توانست او را به خودش بسپارد. »نوشتن جایی بود که واقعا آبدار بود، من صادقانه فکر کردم که این کتاب در اوایل دهه 1900 به علت اتمسفر توصیفی کم اما در دهه 1990 ترجمه شد و مترجم کار شگفت انگیزی انجام داد. تنظیمات گوتیک فقط همه چیز بود و این رمز و راز مرسوم معمولی بود @ آن را به آرامی ساختم که واقعا مرا به مرز نفوذ من مرده در دوره زمان. به طور کامل با تعجب با کتاب عجیب و غریب گرفتار شده ام و به مدت طولانی از آن غافل می شوم، نمی توانم صبر کنم تا دوباره این کلاسیک مدرن را بازگو کنم ðŸ'Œtrust من هرگز هر شخصیت و یا فرض را مانند این یکی به طوری خونین منحصر به فرد.

مشاهده لینک اصلی
پوشش می گوید این داستان قاتل است. @ از Perfumer @ مناسب تر خواهد بود. ما در یک جهان پر از زندگی با انواع بوی ها زندگی می کنیم، که از بوی ناخوشایند و بیرون از این جهان می گذرد. چگونه بسیاری از ما می خواهیم به طور متفاوتی از بوی طبیعی خود بوی خوبی داشته باشیم؟ تمایل به خودنمایی با آن عطرهای به اصطلاح در بطری های درخشان تقریبا فشار می آورد. سیسیند این داستان را با کمک همه رایحه ها و نوشیدنی ها، از یک مادربزرگ به نام گرینویول که از مادرش نجات یافته است، از آنجایی که زودتر از او زخمی می شود، روایت می کند. فقط به خودتان اجازه دهید به یک دنیای ناخوشایند ناخوشایند و لعنتی، شکار در خیابان ها و گوشه ها برای اعطای عطر برای خود او امیدوار است به رسمیت شناخته شده و شاید دوست توسط دیگران. چنین میلی روح بی گناه است که توسط دنبال کردن بهترین عطرها در خیابان های تاریک ... در حالی که تنها ساعت ها در میان روح ها وحشت زده و بی گناه گمراه شده بود، گمراه شد ... شاید به این دلیل که بیش از حد به او اعتماد کرد بینی او به نظر می رسید که در مورد روح بی گناه خود فراموش کرده است که ظاهرا در هنگام تصفیه بخارات عطر قربانیانش از بین رفته است ... بنابراین آنچه را که او پس از جستجو بدون عطش برای عطر او به دنبالش رفت، عظمت، به وحشت، زیبایی، و گوش خود را به ملودی و یا فریب کلمات. اما آنها نمی توانستند از عطر فرار کنند. برای عطر یک برادر نفس بود. همراه با نفس وارد انسان شد، که نمی توانست از خودش دفاع کند، نه اگر بخواهند زندگی کنند. و عطر و بوی خود را به هسته خود وارد شده، به طور مستقیم به قلب خود رفت، و تصمیم گرفت برای خوب و همه چیز بین محبت و تحقیر، نفرت و شهوت، عشق و نفرت. کسی که عطر را تصدیق می کند قلب مردان را حکومت می کند. عطر او می تواند او را هرچیزی بخورد. هر موقعیت یا فردی به پای او و هر بانوی ای که به خواست او عمل می کند، اگر بخواهد. اما، \"تنها چیزی بود که عطر نمی توانست انجام دهد. او نمیتواند او را به فردی تبدیل کند که می تواند عاشق و مانند همه افراد دیگر باشد. »هنوز هم این مایعات براق را در بطری های جذاب خرید می کنید؟ :پ

مشاهده لینک اصلی
دست ها را از یکی از بهترین کتاب هایی که تا به حال خوانده اید، به دست آورید. این یک کتاب اصلی و قابل تشخیص است که من هرگز نمی توانم خودم را از این متن نفرت کنم. با وجود اینکه Ive فیلم انطباق فیلم را 3 بار تماشا کرد و احتمالا آن را برای چهارمین بار تماشا خواهد کرد، هنوز هم از هر صفحه ای از آن لذت بردم. نوشتن Süskinds فوق العاده است و خیلی به نفس من است. در یک کلمه عالی است. خوب، داستان آن یک قاتل است، اما ژان باپتیست گرنوییل نه تنها یک قاتل است، او یک نابغه است. او خزنده و بیمار است، اما نمی توان انکار کرد که شخصیت او خیلی جالب است. به هر حال، این کتاب چیزهای زیادی برای تدریس خواننده درباره اخلاق، اهداف زندگی، نفرت، هویت افراد و قطعا در مورد روانشناسی چنین روحیه ای ناراحت کننده و ناراحت کننده به عنوان گنویول دارد. شما می دانید گاهی اوقات چنین جزئیات کوچکی درباره یک کتاب را به یاد می آورید؟ خوب برای عطر من همیشه باید به یاد داشته باشید که آخرین کلمه آن @ love @ (در ترجمه یونانی حداقل) است که چیزی است که من در ذهن برای 7 سال گذشته بود حتی اگر من هرگز آن را قبل از خواندن (به لطف دوست قدیمی)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)


 کتاب پسر
 کتاب قربانی
 کتاب قلعه دیجیتالی
 کتاب گم شدن زیبای خفته
 کتاب معما در موزه
 کتاب عامه پسند