کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: لیلی امیری شایسته-داستان معمایی

پس از اینکه ناتالی رینز، ستاره معروف برادوی، در منزلش واقع در کلاستر نیوجرسی به ضرب گلوله به قتل می‌رسد، همسرش گرگ آلدریچ، به این دلیل که آن دو در آستانه جدایی بودند، مظنون اصلی این قتل شناخته می‌شود. دو سال بعد با شهادت جیمی ایستن، مجرم سابقه‌دار، که ادعا می‌کند آلدریچ می‌خواسته او را اجیر کند تا ناتالی را به قتل برساند، آلدریچ به قتل همسرش متهم می‌شود. معاون دادستان، امیلی والس سی و دوساله پرونده این قتل را به عهده می‌گیرد، اما تد وسلی رئیس امیلی به او هشدار می‌دهد این پرونده مسایل خصوصی زندگی او را نیز برملا خواهد کرد. در این بین، امیلی نمی‌داند که جان خودش هم در خطر است...


خرید کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم
جستجوی کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم در گودریدز

معرفی کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم از نگاه کاربران
بازیگر نقش ناتالی ریئیس به خانه تعطیلات کیپ کید فرار می کند - برای فکر کردن و فرار از ترس اینکه هر کس دوستش جیمی سال ها پیش فقط در زندگی اش دوباره ظاهر شود فرار کند. کسی که تصویر او دیده است، اما از کیف پول جیمی گم شده بود وقتی که بدن آن همه ساله پیدا شد. همسر گرامی، گرگ آلدریچ در تلاش هایش برای متقاعد کردن ناتالی برای آشتی، پایبند بوده است. تقریبا به این معنی است که او «استاکینگ» است. با بازگشت به خانه نیوجرسی او، ناتالی در حال وارد شدن به آشپزخانه او است. بیش از دو سال بعد، گرگ آلدریچ به اتهام قتل او متهم است، پس از جرمی استون، جنایتکار حرفه ای، اعتراف می کند که او در روز جمعه قبل از کشته شدن وی با الدریچ ملاقات کرده است، برای قبول قرارداد برای کشتن او. او پس از آن می گوید که او از اعترافات خود بی خبر بوده و شهادت او را مجازات دیگری در جرم دیگری بدست آورده است، اما به دلیل جزئیات خاصی که او در مورد خانه الدریچ می شناسد، کافی است که او را محکوم کند. امیلی والاس، یک دادستان بلندپایه ، که به اندازه کافی برای اثبات است - نه حداقل این احتمال وجود دارد که دیگران او را شکننده به خاطر پیوند قلب او دریافت دو سال قبل از - مشتاق است که در مورد پرونده. اما چیزی در مورد شهادت Easton در Emilyâ € | و افسر تحقیق، که به طور تصادفی پسر عموی دادستان کل است، به نظر می رسد مضطرب به نظر می رسد که مضطربانه نگه داشتن برخی از واقعیت ها پنهان شده است. در ادامه به صفحات نهایی، خواننده به پیروی نویسنده می پیوندد از سوالات بدون جواب که عجیب Emily و برخی دیگر است، و فریب منجر به نتایج تعجب آور است. آشکار در صفحات نهایی کاملا غیر منتظره نیست، اما با این وجود رضایتبخش است، زیرا برخی از پایانهایش را به هم متصل می کند. همیشه طرفدار این نویسنده، \"قلب من\" را \"قلب من\" خواندنی دانستم.

مشاهده لینک اصلی
از سال 11 سالگی کتابهای کلارکس را به مدت 15 سال مطالعه کرده ام، و باید بگویم که من در نهایت توانستم نتیجه ی یکی از کتاب های او را به طور کامل حدس بزنم. این به این معنا نیست که من آن را دوست ندارم، هر چند. این نوع دیگر، بیشتر یا کمتر از سایر رمانهایش بود، اما با این وجود لذت بخش بود. مشخص کردن آن ممکن است فقط باعث شده باشد که در تشخیص Clarks نکات بهتر شود، اما من به طور کلی سعی نمی کنم تلاش زیادی در حدس زدن انجام دهم - یک کتاب ارزش سرگرمی خود را از دست می دهد اگر شما سعی می کنید @ outsmart @ نویسنده و حدس زدن کل طرح قلب، با این حال، کاملا واضح بود، درست از چنین توطئه هایی به عنوان بازگشت به من (دیوید دووونی و مینی راننده، برای کسانی که فیلم را به یاد نمی گذارند) برداشته می شود. تنها شکایت ادعا می کند که من در مورد این کتاب بی پروا کامل پیوند قلب است - من هیچ چرندی پزشکی نیست، اما من کاملا مطمئن هستم که یک فرد که در حال قتل بود (در حالی که نه در واقع در قلب) و به آرامی به مرگ در طول فاصله از پنج ساعت، که به طور رسمی مرده بود برای حداقل یک خوب است در حالی که قبل از اینکه پزشکان بتوانند برای مجوز پیوند در کنار همسرشان تماس برقرار کنند، به عنوان اهدا کننده ارگان های اصلی - به ویژه قلب - به طور کامل رد می شوند. اما این فقط نظر من است

مشاهده لینک اصلی
وای! فقط مریم هیگگینس کلارک، قلب من را می برد، پر از وقفه و شخصیت های واقعی است. این یک رمز و راز قتل است؛ زیرا اگرچه شوهر، گرگ آلدریچ، برای محکوم کردن همسرش ناتالی محاکمه می شود، او ادعا می کند که او این کار را انجام نداده است. این یک پرونده با مشخصات بالا است که هر شب در نمایش نشان داده شده است، â € œCourtsideâ € که میزبان توسط گرگ بهترین دوست است. امیلی، وکلای دادگستری، پس از محکومیت، می رود، هرچند که او شک دارد که گناه متهم است. وقتی او مادربزرگ و دخترش را می بیند، او یک نقطه نرم برای او دارد و می بیند که ممکن است برخی شواهد در مورد او وجود داشته باشد. به نظر میرسد که امیلی در معرض خطر نیست، زمانی که یک قاتل سریال در کنار او به سر می برد و او را می کشد. همسر امیلی در عراق کشته شده است و هرگز ازدواج نکرده است و به تنهایی با سگ خود، بیس زندگی می کند. هنگامی که قاتل سریال دوست داشت تماشای نمایش را پیدا کند، حتی قطعات طنز آمیز را نیز یافتم. «Hunt Fugitive» برای دیدن اینکه آیا او برجسته بود. من دوست داشتم چگونه Emily کشف حقیقت و پیچ و تاب و تعجب در پایان. خیلی چیزهای دیگر می خواهم بگویم، اما نمی خواهم آن را برای شما خراب کنم. اکثر این کتاب بر محاکمه متمرکز است و به نظر نمی رسد. من این کتاب را به شدت توصیه می کنم هر کسی که علاقه مند به تعلیق، اسرار قتل و هیجان انگیز است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب مری هیگز کلارک همیشه به یاد مادر بزرگ من خواهد بود. هر گاه یک کتاب جدیدی که او می نویسد منتشر شود، من آن را خریداری می کنم. عاشقشم. کلارک نوشته شده است، کتاب های او در طبقه پایین پر از هر رمان است. همچنین تا زمانی که می توانم به یاد بیاورم، گرما من همیشه به اندازه کافی مهربان است تا خواهرها و عمه ام را بگیرم و آن را قرض بگیرم. این مورد فقط با قلب من است. همانند بسیاری از رمز و راز هیگزها کلرک / هیجان انگیز، این سریع خواندن سریع بود. یک بازیگر معروف، در میان طلاق، در خانه اش کشته شده و کشته می شود. او به زودی شوهر سابق مظنون اصلی است. دادستان به نام امیلی والاس مجاز به انجام پرونده است. او همسرش را در عراق از دست داده و او نیز اخیرا پیوند قلب دریافت کرده است. امیلی نیز یک همسایه خزنده دارد که دائما در حال جاسوسی بر روی او است و در واقع قصد دارد او را بکشد. همانطور که می بینید از این مختصر، خطوط داستان بسیار زیادی وجود دارد. آن را موفق به پیچ و خم به خوبی، اما احساس کمی به خصوص با وحی در آخرین صفحه، چیزی من از (هشدار spoiler نوع از!) عنوان حدس زد. این سرگرم کننده بود، اما یکی از مورد علاقه من از این نویسنده نیست. نقل قول های مورد علاقه.

مشاهده لینک اصلی
اولین کتاب Mary Higgins Clark که از زمان خواندن کجا بچه ها خوانده ام؟ و دیگران در دبیرستان. این کمی در مکان های قابل پیش بینی بود، اما خطوط 2 داستان و شخصیت های دادستان، امیلی والاس و عامل / شوهر متهم، گرگ آلدریچ را دوست داشتم. من نشان می دهد تلویزیون در کتاب را دوست داشتم. طرف دادگاه و میزبان، مارک، مت یا مایک، که دوست گرگ آلدریگز بود. و همسایه اش را دوست دارد به تماشای فراری هانت. من انتظار می رود بیشتر در مورد پیوند قلب پس از تیزر اولیه و کمی نا امید شد. همچنین از زمانی که ناتالی رینز در خارج از یک مرکز پزشکی کشته شد و منجر به مرگ شد، من تعجب می کنم که قلبش مناسب برای پیوند است. FYI، دوستان، عاشقان، شکلات همه چیز درباره گیرنده پیوند قلب است که دارای عوارض جانبی از صاحب قبلی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم


 کتاب خانه گرد
 کتاب شرلوک هولمز علیه دراکولا
 کتاب ماجراهای نانسی درو (4)
 کتاب شبی در چهارراه
 کتاب دختران مطرود
 کتاب سه گانه ی نیویورک