کتاب ما دروغگو بودیم

اثر امیلی لاکهارت از انتشارات میلکان - مترجم: کاوان بشیری-داستان معمایی

پدرم آخرین چمدانش را روی صندلیِ عقبِ مرسدس گذاشت و استارت زد.
بعد یک تپانچه درآورد و توی سینه‌ام شلیک کرد. من در باغچه ایستاده بودم و افتادم. سوراخِ گلوله بازِ باز شد و قلبم از قفسه‌ی سینه درآمد و وسطِ گُل‌ها افتاد. خون شَتَک زد از زخمِ بازم، بعد از چشم‌هایم، از گوش‌هایم، دهنم.
کادنس از خانواده‌ای قدیمی و متشخص است که عادت دارند همیشه بی‌نقص به نظر بیایند؛ حتا در چشم خودشان، حتا به قیمت پنهان‌کاری. عادتِ دیگرشان این است که همه‌ی تابستان‌ها، کل خانواده به جزیره‌ی شخصی‌شان می‌روند. بعد در تابستان پانزده حادثه‌ای رخ می‌دهد و کادنس حافظه‌اش را از دست می‌دهد. کسی از حادثه حرف نمی‌زند و رفتارِ همه از همیشه عجیب‌تر شده است. بعد تابستان شانزده اجازه نمی‌دهند کادنس به جزیره بیاید. تابستان هفده خانواده او را در جزیره می‌پذیرد، اما همه بیمار شده‌اند و خانه‌ی قدیمی و خاطره‌انگیزشان را کوبیده‌اند و خانه‌ای مدرن به جایش ساخته‌اند و کماکان هیچ‌کس حاضر نیست برایش تعریف کند چه بر سرش آمده. حتا دخترخاله‌ها و پسرخاله‌هایش که حاضر نشده بودند پس از آن حادثه و غیبت دراز با او هیچ ارتباطی برقرار کنند، الان طوری رفتار می‌کنند که انگار همه‌چیز بر روال سابق است.
ما دروغگو بودیم رُمانی پیچیده و مدرن با فضایی تعلیقی و پایان‌بندی بی‌نهایت غافل‌گیرانه است که بعید است به این آسانی فراموشش کنید. کتاب را بخوانید و اگر کسی پرسید پایانِ قصه چه می‌شود، مثل همه‌ی شخصیت‌های داستان دروغ بگویید.


خرید کتاب ما دروغگو بودیم
جستجوی کتاب ما دروغگو بودیم در گودریدز

معرفی کتاب ما دروغگو بودیم از نگاه کاربران
من بیشتر از ما دروغ می گوییم. این مدت طولانی در قفسه شنوایی من نشسته بود، چون مدتها بود که از آنچه که قرار بود در مورد آن فراموش شود فراموش کرده بودم. گاهی اوقات، من آن را در سرم می بینم که یک کتاب در مورد چیزی می شود، زمانی که کاملا به آن مربوط نیست. خدا تنها می داند کجا این ایده ها را می گیرم، اما من. به عنوان یک نتیجه، من اغلب خودم را متعجب از محتوای داستانهایی که خواندن آنها را بدون خواندن دوباره تکرار می خواندم، شگفت زده کردم. این یکی از اون موقع ها بود. توجه به خوانندگان دیگر: این کتاب هیچ ارتباطی با جنگ جهانی دوم ندارد. از کجا می توانم این ایده ها را درک کنم؟ در عوض، ما دروغ گفتن ها را به داستان چهار نوجوان جوان می گوئیم. آنها تابستان را با هم در جزیره Beechwood، یک جزیره خصوصی متعلق به خانواده سینکلر می گذرانند. نیازی به گفتن نیست که خانواده سینکلر غول پیکری است. داستان Cadence، قدیمی ترین نوه آقای سینکلر، متمرکز است. او پدربزرگ های مورد علاقه اش است. او همراه با پسرعمویشان تابستان زیادی را در جزیره پدربزرگ خود صرف کرده است، به مشکل برخورد کرده است و امتیاز او را به عهده گرفته است. در تابستان، دوست پسر عمه او همراه با برادرزاده گات به ارمغان می آورد. او پدر خود را از دست داده و عموی او گت را زیر بال خود گرفته است، بنابراین صحبت می کند. با وجود تفاوت های آشکار در وضعیت مسابقه و مالی، گات با Cadence و پسرعمویشان دوست خوبی می شود. با هم، آنها به عنوان @ Four Liars @ .Cadence شناخته می شوند و Gat به زودی جدایی ناپذیر می شود. او باعث می شود او در مورد زندگی و اشتباهات جهان فکر کند. او عمیق را به وجود او پر می کند و باعث می شود تا اندیشه در موضوعاتی نظیر نژاد و موقعیت اجتماعی مطرح شود. این عشق جوان بود. این زیبا بود. سپس Cadence یک حادثه وحشتناک رنج می برد. او تقریبا می میرد، اما پزشکان می توانند او را نجات دهند. حادثه او را برای همیشه تغییر داده است هر چند. این نیز بر روابط او اثر گذاشته است. بدتر از همه، گت به نظر می رسد که او را در زمان نیاز خود را رها کرده است. پس از غیبت طولانی، Cadence یک بار دیگر به جزیره باز می گردد. این نخستین گام های بسیاری است که او در جهت بهبود است. با این حال، حقیقت که به وی اشاره کرده است، در نهایت دوباره به سر می برد. من نمی خواهم بیش از حد حرف بزنم، زیرا نمی خواهم این کتاب را برای هرکسی از بین ببرم. بر خلاف دیگران، من باید بگویم که من در انتها پیچ و تاب بزرگ را پیش بینی نمی کنم. من کاملا نابینا بودم من هرگز آن را ندیدم. به طور کلی، این برای من خوب بود. گاهی اوقات می تواند کمی کند شود. با این حال، من خودم را واقعا از داستان Cadence و @ Beautiful Sinclair family @ لذت بردم. ما دروغگوها به عنوان یک داستان احمقانه عمل کردیم، خوانندگان هشدار دهنده از عواقب حرص و طمع، ریاکاری و نژادپرستی، در میان دیگران. چیزهایی که همیشه به عنوان @ perfect @ به نظر می آیند، به نظر می رسد هنگام دیدن از خارج. این کتاب باعث می شود که این کریستال روشن شود. بیشتر از بررسی های من در www.bookaddicthaven.com بررسی کنید

مشاهده لینک اصلی
وای. فقط ... وای ...

مشاهده لینک اصلی
ما دروغ گفتن، باور نکردنی، دلهره آور خواندن است که واقعا با ذهن خود را تا پایان بسیار دشوار است. نوشتن، در حالی که برای همه من مطمئن نیستم، من مسخره کردم. آنقدر متفاوت و شاعرانه و پر از تصاویر دقیق ساخته شده است. این یک سبک نوشتن است که واقعا خارج از جعبه است، یا آن را دوست دارم و یا متنفر از آن. من، کاملا مجبور شدم. طرح خود را یکی از شما نمی توانید صحبت کنید و یا به عنوان خوانده شده در مورد به عنوان شما مجبور به پیدا کردن spoilers. این نوع داستان است که در آن داستان خود را از زمان بسیار زودگذر اسپویلر است. نکات در هر گوشه ای شناور وجود دارد، قطعه ای از این پازل به دقت ساخته شده برای شما برای قرار دادن با هم. توصیه من: این را با انتظارات صفر بسنجید و ممکن است خودتان را همانطور که بودید جذب کنید! هرچند که پیچ و تاب آن من در ابعاد مختلف قبل دیده ام (و در نتیجه من به طور کامل از گارد محافظت نشده بودم)، هرگز نمیتوانست به من آسیب برساند و قلب من را خفه کند. بازیگران بزرگ هستند، و کیفیت تاریک و پیچیده مانند افسانه ای همیشه در داخل این داستان در حال چرخش در اطراف حرص و طمع، قدرت و چیزهای مادی وجود دارد. این لحن با داستانهای کوتاه کوتاه افسانه ای پراکنده که در سراسر آن شباهت عجیب و غریب به داستان کنونی دارد، حفظ شده است. این کار کمی برای من انجام شد تا همه شخصیت ها و اختلاف های مختلف را در نظر بگیرم - ماهیت مرموز و متفکر این طرح و نوشتن، دشوار است که حقیقت را درک کند، اما این به وضوح هدفمند است و من به پایان رسید بالا توسط هوشمندانه تحت تاثیر قرار گرفته است. اما به هر حال، این بررسی باید کوتاه بماند، زیرا، لا لا لا - بدون اسپویلر - این نوع خواندن است. علاوه بر این، به من گفت دروغ گفتن، شاید این بررسی پر از کیک است و این کتاب فقط یک دسته از فیل رقص است. در هر صورت - 4 ستاره تمام راه! - کپی پیش نویس توسط ناشر برای بررسی ارائه شده است. برای بیشتر از بررسی های من، بازدید وبلاگ من در Xpresso خواند

مشاهده لینک اصلی
یک رمان واقعا ناخوشایند از نویسنده خیلی بهتر. تاریخچه نامطلوب فرانکی لاندو-بانکها. پیچ و تاب کاملا متقاعد کننده در بیست صفحۀ گذشته رمز و راز را به طریقی غیرقابل تصور و حیرت آور از سوی نویسنده حل می کند. سوالات واقعی اخلاقی مطرح شده توسط موضوع کتاب، از جمله نژادپرستی، مالکیت زمین، ارث، مادی گرایی، حرص و طمع و دستکاری، در اخلاق مسطح، سفید پوشیده / سیاه پوستان عمل می کنند با شخصیت های سهام با کم و یا هیچ پیچیدگی . سپس این سوالات توسط صدای نویسندگان مهاجم پاسخ داده میشوند که خواننده را با اعلام پاسخهای تک به هر موضوع اخلاقی مطرح می کنند. مشکلات مشابه در سطح ادبی وجود دارد. ابزارهای جالب، مانند تمثیل و نشانه های ادبی، به روایت آورده می شوند، اما بعد از آن به روش سنگین و آماتور اجرا می شوند که هیچ خواننده ای را برای پاسخ دادن یا مشارکت دادن، به سادگی وارد صحنه می شوند، اهمیت خود را تلویح می دهند، و مرحله خروج سمت چپ در نهایت، شخصیت اصلی، علیرغم شخصیت pov در رمان بازسازی روانشناختی، وسیله ای کاملا خالی برای طرح و صدای نویسندگان است و هیچ شخصیت یا مشخصه شناسایی در انتهای کتاب وجود ندارد. سیاست در کتاب خوب است. طرح ناهماهنگی ناشی از مواد قرض گرفته شده است. شخصیت ها کلیشه های غلط استفاده می کنند. ادغام تکنیک های ادبی پیچیده، ناخوشایند و شرم آور است.

مشاهده لینک اصلی
اخطار: این کتاب دروغگو است و باعث می شود که شما برای سه ساعت دیگر گریه کنید، روح را خرد می کند و قلب را به شدت نابود می کند. با احتیاط ادامه دهید. تمام وقت گریه کردم. تلاش برای نفس کشیدن من سپس دوباره گریه می کردیم. دروغگوها به من زخمی شدند و اگر کسی از شما میپرسد چگونه آن را به پایان میرساند، فقط LIE.You می توانید به fanmix من از ما دروغگو در 8tracks گوش دهید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ما دروغگو بودیم


 کتاب کودک خاموش
 کتاب سکوت بره ها
 کتاب بگو متاسفی
 کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا
 کتاب گورستان پراگ
 کتاب کوه خاکستری