کتاب مرگ به پمبرلی می آید

اثر پی دی جیمز از انتشارات قطره - مترجم: فرناز تیمورازف-داستان معمایی

سال ۱۸۰۳ است، شش سال می‌شود كه دارسی و اليزابت ازدواج كرده‌اند و به نظر نمی‌رسد زندگی منظم پمبرلی هرگز مختل شود؛ اما شب قبل از مهمانی رقص سالانه، هنگامی كه كالسكه‌ای از راه می‌رسد و از بيشه‌زار پمبرلی به سمت عمارت می‌آيد، همه‌ی اين شادی‌ها تهديد می‌شوند. ليديا ويكهام، كوچك‌ترين خواهر اليزابت، از كالسكه بيرون می‌آيد و جيغ می‌كشد كه شوهرش به قتل رسيده است...


خرید کتاب مرگ به پمبرلی می آید
جستجوی کتاب مرگ به پمبرلی می آید در گودریدز

معرفی کتاب مرگ به پمبرلی می آید از نگاه کاربران
من توسط پرولوگ سرگرم کننده تشویق شدم. خلاصه طرح P \u0026 amp؛ P فقط انتظار می رفت، و آن را از نظر دیدگاه جوامع جامعه مریتون خوشحال بود، که مظنون است که الیزابت مانور گرفتن از آقای دارسی از اولین بار که او روی چشم او گذاشت . من فکر کردم نویسنده همه چیز را از دست داده بود تا او بتواند داستان جدیدش را بگوید. متاسفانه، این مورد نیست. در طول رمان، شخصیت ها به خود و هر یک از رویدادهایی که در رمان اصلی اتفاق می افتد را یادآوری می کنند. شش سال گذشت، اما این کتاب با Darcy به پایان می رسد عذرخواهی برای الیزابت دوباره برای جدا کردن Bingley و جین، و برای پیشنهاد او افتضاح! نویسنده همچنین مکررا عبارات قابل تشخیص را وارد می کند - الیزابت دارای چشمان واقعی است و مردم در مورد سایه های Pemberly آلودگی دارند. به غیر از تکرار و بازنگری، نوشتن بد نیست. اما شخصیت ها بی روح هستند و بین الیزابت و دارسی رابطه متفاوتی وجود دارد. گفت و گو به طور عمده شامل تک کلمات است. در اینجا یک رمز و راز قتل وجود دارد، اما هیچکس سعی در حل آن ندارد؛ در نتیجه، مجموعه ای از اعترافات حل و فصل شد. این بسیار ناامید کننده بود، با توجه به اینکه جیمز یک نویسنده محترم است. شاید امید من زیاد بود.

مشاهده لینک اصلی
ارزش خواندن اگر شما در خلق و خوی برای بیشتر Pride \u0026 amp؛ تعصب و رؤیت آن برای هزاران بار خسته کننده شده است. یا اگر تا به حال تعجب کنید که چه چیزی پس از ازدواج از الیزابت و دارسی گرفته شده است، این کتاب چندین باور قابل اعتماد را ارائه می دهد در حالی که مؤمن به داستان اصلی وفادار است. P.D. جیمز یک رمز و راز قتل جالب و جلسه دادگاه را که من را تقریبا معتقد می داند، جین آستن می توانست آن را نوشته یا حداقل از آن تأیید داشته باشد. یکی از جاذبه های اصلی این کتاب برای من، ویکام مرده است. هر سناریویی که در آن به پایان می رسد مرده است یک تضمین خوب خوانده است. * * * * * عشق فرض این - Wickham مرده است! و در مورد زمان نیز چه مدت طول کشید؟ من کمتر نسبت به رمز و راز قتل نگرانم از این که من در مورد این نویسندگان تلاش برای ادامه داستان جین Austens. در هر صورت، این یک کتاب مناسب برای ماه های تابستان است، ساحل به عنوان خوانده شده به عنوان مردم می گویند. من اغلب به ساحل نمی روم، وقتی که من انجام می دهم، کمتر بخوانید، بنابراین این کتاب کابین برای من خوانده خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
آه! P.D.James یک رمز و راز آستن را می نویسد. وقتی که من در مورد این کتاب بخوانم، می دانستم که باید آن را بخوانم. وقتی شروع به خواندن کرد، مغز من کمی سردرگم بود زیرا P.D.James بود، اما من در اوایل قرن نوزدهم بودم و اخیرا آنجا بوده ام. من بخاطر تعدیل ذهنی خودم دست به گریبان بودم اما نتیجه پذیرش، کامل و لذت بخش بود. من برخی از نظرات @ slow @ بخشی از رمان و عدم رمز و راز خواندن را خوانده ام اما به نظر من این ربطی به رمان زمانی است که رفتار قهرمانان در جزئیات نسبتا جسورانه در مورد رژه است. این چیزی است که جیمز را از کتابهایSea Monsters @ جدا می کند. او لحظه ای را گرفتار کرده است، قاتل را گرفتار کرده است، آن را به طرز وحشیانه ای حل کرده است و هرکسی را در پامبرلی آزاد کرده است تا در آینده زندگی و عشق کند (البته با شکوه و زیبا و با قصاص).

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم اگر شما طرفدار جین آستین خاصی هستید، ممکن است این را دوست داشته باشید. پس از همه، آن توسط PD جیمز، خود یک نویسنده فوق العاده است. با این حال، من یکی از کسانی که خوانندگان freaky که خواندن و خواندن رمان های Austens و آنها را بسیار خوب می دانم. من این را شروع کردم، اما آن را درهم ریخت. این فقط خاموش بود من فقط می توانم فرض کنم که آن را مانند یک خبرنگار از عطر و طعم خاص، اجازه می دهد تا می گویند وانیل، و شما طعم چیزی است که با عطر وانیلی ساخته شده است. چرا آن را می خورید؟

مشاهده لینک اصلی
در حالی که من این را خواندم، امتیاز من در بین سه تا چهار ستاره به عقب و جلو حرکت کرد. من اجازه می دهم رتبه من در چهار ستاره قرار گیرد، زیرا پایان آن کاملا هیجان انگیز بود و تمام آن با پایان خوش بود که من واقعا از آن لذت بردم. من احساس می کنم که این کتاب سزاوار قدردانی و اعتبار بیشتری نسبت به بسیاری از بررسی های GR express است. من اعتراف می کنم، وسط کتاب برای چندین بار تکرار شد و برای مدت کوتاهی کشید، اما این کار برای همیشه ادامه نیافت. اگر چه من هیچ عادت جین آستن را برای مقایسه آن نیز ندیده ام و هیچ وقت از پرفسور دی. جیمز خواندن چیزی نداشتم، چندین رمان آستنز را خوانده ام. من فکر می کنم شخصیت هایی که همه ما از پراید و شگفتی آن را دوست داریم، به شخصیت های خود پایبندیم و لذت بردن از این بود که نویسنده چگونه یک نگاه اجمالی به شان پس از شش سال پس از آنکه دارسی و الیزابت ازدواج می کردند، به ما نشان داد. در حالی که من ممکن است قادر به تضمین این که شما از این رمان لذت بردم، من احساس می کنم آن را تقریبا به همان اندازه بد نیست که رتبه بندی در GR می گوید. آن را امتحان کنید وقتی که در خلق و خوی یک رمز و راز خشن هستید و مانند دیدن شخصیت های پراید و تعصب احساس می کنید. من خوشحالم که انجام دادم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مرگ به پمبرلی می آید


 کتاب حلقه سرخ و پنج داستان دیگر
 کتاب روانی
 کتاب اکو در آتش
 کتاب مگره و دیوار سنگی
 کتاب کوفسکی کارآگاه خصوصی 1
 کتاب بازی بی گناهان