کتاب من آلکس کراس هستم

اثر جیمز پترسون از انتشارات وانیا - مترجم: غزال رمضانی-داستان معمایی

آیا الکس صلیب می تواند بیشترین میزان خنثی و شخصی خود را حفظ کند؟ الکس کراس از یک جشن خانوادگی بیرون رفته است اخبار بدی را به همراه دارد: یک دوست داشتنی مورد آزار و شکنجه قرار گرفته است. با فحاشی به قاتل، او به سرعت می آموزد که او در یکی از واپسین ترین صحنه های واشنگتن، D.C. و این قاتلان تنها قربانی نبودند. . . شکار قاتل منجر به الکس و دوست دخترش، کارآگاه "Brianna Stone"، به جایی که هر فانتزی ممکن است، اگر شما مدارک لازم را داشته باشید، به زودی آنها با برخی از افراد بسیار مهم، بسیار محافظت شده و بسیار خطرناک روبرو خواهند شد. هر چیزی برای حفظ اسرار خود را امن است. همانطور که الکس در قاتل بسته است، او شواهدی را نشان می دهد که نشان می دهد به غیر قابل تصور است - یک وحی است که می تواند کل جهان را سنگ.


خرید کتاب من آلکس کراس هستم
جستجوی کتاب من آلکس کراس هستم در گودریدز

معرفی کتاب من آلکس کراس هستم از نگاه کاربران
من واقعا از این کتاب لذت بردم. من نویسنده نویسندگی را دوست دارم و از داستان لذت بردم. من شخصیت های کتاب را دوست داشتم و نقش هایی که بازی می کردند. بسیاری از پیچ و تاب های طرح وجود داشت و آن را صادقانه من را تعجب تعجب. این یک کتاب خواندن سریع بود که من از آن لذت بردم. من قطعا یک کتاب دیگر را در مجموعه الکس صلیب میخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتابهای JP تقریبا همیشه شرط می بندند :) ریتم شدید، اقدام qb و رمز و راز کافی است.این کتاب به نظر من به نظر می رسد که کمی بیشتر احساسی نسبت به گذشته با توجه به زندگی شخصی از الکس مسیح، شاید به همین دلیل من 4 * ... و tb دادم اگر برای بارسا کریسمس اتفاق افتاد :)

مشاهده لینک اصلی
من همیشه گفتم که نویسنده ای که می تواند در داستان خود را جذب کند، حتی اگر شما از ژانر نباشید وزن خود را در طلا افزایش می دهد، و جیمز پترسون نمی فهمید. من بر روی سری الکس صلیح قلاب کردم و من طرفدار بزرگ جنبش ژانر نیست اما پسر اوه پسر من در! پیچ و تاب های طرح تنگ هستند، داستان غیر قابل پیش بینی است و شخصیت هایی که به زیبایی نوشته شده است من آنها را دوست دارم. @ من، الکس صلیب @ من در هر صفحه برای زندگی عزیزم آویزان بود و من خواندن نیمه شب گذشته (پس شما می دانید آن یک نگهدارنده، من درست است؟). جیمز پترسون هنوز مجددا به عنوان نویسنده مورد علاقه من ساخته شده است. Clichà © می گویند، اما باید بخواند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب خواندن ستون فقرات ستون فقرات. الکس کراس، یک کارآگاه پلیس مترو، از خانه اش خواسته شده تا به دنبال قتل کشنده ی خواهرزاده اش باشد. او به زودی متوجه می شود که او عمیق است، زمانی که مسیرش باید با خدمات تروریستی خانه سفید برود. در پایان این پرونده قاتل پیدا شده است اما به جایی که انتظار می رود. این کتاب برای من بیش از همه خواندن عالی بود. آن زمان بسیاری از تعلیق و پیچ و تاب دنج بود که من خیلی دوست دارم زمانی که من خواندن. او به من در این کتاب مشغول بود و فقط زمانی می دانست که چیزی را برایش بیاموزد تا داستان را در بهترین حالت حفظ کند. این کتاب فصل پیشرفت ها را در مورد پرونده ها و سپس برخی از جنایتکاران و آنچه در پایان آنها اتفاق می افتد. این کتاب احساس بسیار واقعی به آن داشت. صلیب خانواده ای در خانه داشت تا هنوز نانا را در بیمارستان نگه دارد در حالی که این همه اتفاق می افتاد. اوضاع و احوال بهبود او و بچه ها و دخترانش احساس چنین وضعیتی واقعی و نه خیلی شبیه یک گلدان معمولی در یک داستان بود. پترسون با توصیف اینکه چگونه همه فکر می کنند و عمل می کنند و می توانند بگویند خیلی خوب بود. مجرمان سایه دار عمل کرده و هیچ اثری از خود ندارند. من همچنین فکر می کنم که او با تصمیم گیری به خوبی کار کرد و مجبور ساختن قاتل قاتل بود. من این کتاب را برای خوانندگان خوب که از تعلیق استفاده می کنند توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
چهارشنبه، 13 اکتبر 2011 Abuelos Papas con Chile شیوه من عاشق papas con chile در Abuelos است و بسیار هیجان زده شد وقتی که من این دستور را در هفته گذشته در صفحه فیس بوک Abuelos پیدا کردم! این دستور غذا را به نصف کاهش دادم و آن را یک تن ساختم. پاپاس سیبزمینی سیب زمینی تگزاس مکزیکی هستند و آنها را برای غذای مناسب برای Tacos Al Pastor و یا مازیکای Lasagna.Abueloâ € ™ ثانیه Papas Con شیلی ¢ 3 پوند. سیب زمینی سرخ شده 3 اونس پنیر کرم â € \"برش به 2 مربع ½ فنجان کرم سنگین 10 اونس Velveeta â €\" برش به 2 مربع ½ TBS نمک ¾ تلیه سیر گرانوله ¼ فنجان خامه ترش ½ فنجان فلفل قرمز تکه تکه ¼ فنجان سبز فلفل فلفل 2 قوطی خرد شده سبز چیل ½ فنجان سبز پیاز سبز خرد شده 2 TBS خرد شده خرد شده jalapeà ± â € œ دانه تخلیه 1.Wash و اسکراب سیب زمینی تا تمیز 2.Place سیب زمینی در یک گلدان پخته شده با آب و جوش تا نرم. 3. سیب زمینی را بپزید. بقیه مواد و مخلوط را اضافه کنید. مطمئن شوید که تمام مواد تشکیل دهنده incorporatedDont فراموش کرده ام در مورد صحرا سعی کنید Sopapilla Cheesecake! شما همچنین ممکن است دوست: Disneys boardwalk resortPricelineSave پول در تعطیلات با سیم تلفن بین المللی تلفن همراه ... LinkWithinLABELS: RECIPE، TEX-MEX12 نظرها: ناشناس October 14، 2011 9:59 AM Yeah دستور آشپزی!! این سیب زمینی خیلی خوب بود ویکتور آنها را دوست داشت و تمام شام خود را! ممنون از داشتن ما من می خواهم این سیب زمینی را هفته آینده و برخی از فجرات ها بسازم! پاسخ: با سلام خدمت همه دوستان گرامی، در این تاپیک، باید این دستور را امتحان کنید با تشکر از شما برای اشتراک گذاری! پاسخ Anonymous فوریه 18، 2012 12:44 PM وقتی پسر ما در Abuelos خوردیم، یک بار، یک بار به من گفت: \"مام، باید یاد بگیر که چطور!\" متشکرم برای به اشتراک گذاری! پاسخAnonymousMarch 22، 2012 5:05 PMOMG! من تلاش کرده ام این گربه را برای سالها کپی کنم! من تا به حال هیچ ایده آنها فیس بوک وجود دارد، بسیار کمتر از دستور العمل های خود را داد! با تشکر برای به اشتراک گذاشتن. RepetitionRepliesMeagan آوریل 9، 2012 2:49 PMI می دانم، می توانم باور کنم که آنها دستورات خود را نیز داد. ما در نزدیکی Abuelos زندگی نمی کنیم، بنابراین عالی است که بتوانیم برخی از مواد غذایی خود را انجام دهیم. RepetitionNeishaApril 18، 2012 5:24 PM برای به اشتراک گذاری دستور غذا ..... ما عاشق این! ReplyAnonymousJune 11، 2012 7:09 PMOMG .... باور نکردنی خوب است با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری! پاسخ jenniJune 26، 2012 8:10 AM با توجه به شادی خوشحال می شوید. پاسخ دهید AnonymousAugust 15، 2012 10:45 AM تا چه مدت شما آنها را در فر قرار دهید؟ ReplyAnonymousAugust 26، 2012 4:39 PMNever به Abuelos، اما دوست داشتنی این سیب زمینی! جالپینوس را در خانه ندیده اید، بنابراین یک جفت جفت کایین را پرتاب کرده اید و جالب توجه است. بسیار اعتیاد آور است نمی تونم صبر کنم تا شوهرم امتحان بشه. پاسخ آریزونا سپتامبر 25، 2012 1:10 PM Delicious! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول (Atom) LINKWITHIN

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من آلکس کراس هستم


 کتاب شماره صفر
 کتاب خنجر و صلیب - دالان سیاه 1
 کتاب مالاماندر
 کتاب سفر مگره
 کتاب بگو متاسفی
 کتاب شریک