معرفی کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)

اثر جیمز پاترسون از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: مهدی قربانی-داستان معمایی

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ سه شنبه 10 بهمن 1396
Claire Washburn, Chief Medical Examiner thinks its going to be a busy night at the morgue when two bodies show up at the morgue but she is even more surprised when only one of them is dead! Since Lindsay Boxer is away on a much needed vacation with her husband Joe, Rich Conklin takes on the case of millionaress that returns from the dead was found in a hotel left for dead with her lover (not her husband) dead on top of her. How is this woman alive and who thought they killed her? James Patterson invites us into yet another of gritty mysteries with the skilled and gutsy women of the Murder Club.


خرید اینترنتی کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)
معرفی کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)
جستجوی کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان) در گودریدز

معرفی کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان) از نگاه کاربران
این یک خواندن بسیار سریع بود. کلایر در کار به آنچه که از قتل عام از شب قبل باقی مانده است، تنها برای شنیدن یک سر و صدا و رسیدن به یکی از قربانیان تیراندازی که فکر می کردند مرده است، در واقع زنده است. با لیندسی و Joe در تعطیلات، غنی گام به سمت صفحه و Cindy و Clai برای کمک به حل رمز و راز تلاش می کنند. نه طرفدار بزرگ BookShots، اما این یکی خوب بود، هر چند در بعضی موارد احساس می کنم شما همیشه نمی توانید ارتباط با برخی از از شخصیت های 4 ستاره

مشاهده لینک اصلی
این یکی از کتاب های شکار خانم های قتل زنان بود، بنابراین خواندن بسیار سریع بود. یک زن و شوهر در اتاق هتل سن فرانسیسکو مرده بودند. آنها به دفتر ME ها آورده شدند. در صبح هنگامی که کلر وارد شد او کشف کرد که زن مرده نیست و ترتیب داده است که او را به بیمارستان منتقل کند تا بتواند زخم های دو گلوله اش را درمان کند. شریک Richse Lindseys خواستار رسیدگی به پرونده شد و شروع به بررسی شرایط قتل و تیراندازی دوم کرد. سیندی همچنان به دنبال این موضوع است که چقدر غیر معمول است. من نمی خواهم بیشتر از طرح به دلیل spoilers نشان می دهد، اما آن را به عنوان سریع و سرگرم کننده خواندن است.

مشاهده لینک اصلی
میخواهید بیشتر بخوانید، همانطور که همه کارهای کتابخوان انجام میدهند. با این حال، هیچ مفهومی از مورفی به وجود نیامده بود که منجر به نتیجه گیری بسیار دقیق و اضافی بالقوه غیرقابل پیش بینی برای باشگاه قتل زنان شود. به طور کلی ناامید شدم، اما اینطور به نظر می رسید که داستان داستان را تغییر داد و من را ترغیب کرد.

مشاهده لینک اصلی
این عالی بود و خواندن سریع!

مشاهده لینک اصلی
.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)


#داستان معمایی - #ادبیات آمریکا - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان تریلر - #داستان جنایی - #دهه 2010 میلادی - #جدید ترین کتاب ها - #پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز - #انتشارات مجید (به سخن) - #جیمز پاترسون - #مهدی قربانی
#انتشارات مجید (به سخن) - #جیمز پاترسون - #مهدی قربانی
کتاب های مرتبط با - کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)


 کتاب خانه گرد
 کتاب ماه الماس
 کتاب سه گانه ی نیویورک
 کتاب آبشار یخ
 کتاب الان کجایی؟
 کتاب شیاد