کتاب پشت درهای بسته

اثر بی. ای. پاریس از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: آرزو امیررضایی-داستان معمایی

پشت درهای بسته یک داستان کلاسیک را در دنیایی کاملا مدرن روایت می‌کند. این کتاب یکی از ترسناک‌ترین تریلرهای روانشناسانه‌ای است که تا به حال خوانده‌اید. با خواندن هر فصل بیشتر درگیر داستان می‌شوید و بیشتر احساس شخصیت داستان، گریس، را درک می‌کنید؛ استیصال از این‌که هیچ‌کس تو را باور نمی‌کند و تو باید بجنگی تا عزیزترین آدم زندگی‌ات از آسیب مصون بماند. نقد کتاب سانفرانسیسکو.
صبح روز جمعه، وقتی به من می‌گوید بهترین لباسم را بپوشم، بی‌اختیار فقط به یک چیز فکر می‌کنم، آیا لحظه‌ای که بی‌صبرانه منتظرش بودم فرا رسیده است. ذهنم به آینده پرواز می‌کند؛ اما به خودم یادآور می‌شوم که بارها همین گونه سرخورده شده‌ام. حتی وقتی سوار ماشین می‌شود هم هنوز به خودم اجازه باور کردن نمی‌دهم. اما وقتی به سمت شهر می‌رویم، کم کم باورم می‌شود و هیجان‌زده شروع می‌کنم به نقشه کشیدن و از این می‌ترسم که نکند این لحظه را از دست بدهم. اما وقتی که جک ماشین را بیرون رستوران پارک می‌کند و از آن خارج می‌شود می‌فهمم که چقدر خوش‌خیال بوده‌ام.


خرید کتاب پشت درهای بسته
جستجوی کتاب پشت درهای بسته در گودریدز

معرفی کتاب پشت درهای بسته از نگاه کاربران
3.5 ستاره این مرد SICK است! دروغ کاملا طراحی شده از وکیل خوش تیپ و درخشان جک فرشته فیلم تبدیل می کند گراس زندگی روزمره وارونه. کفر، شوک و وحشت، ماه عسل خود را به تایلند به یک جهنم تبدیل می کند، اما آنچه بر روی بازگشت آنها به خانه می گذرد، نفرت من را برای این بیمار بیدار می کند و او را به مرگ طولانی و دردناک فرا می خواند. پس از آن بود که من فقط قول دادم که جک را بکشم، اما او را رنج می برم چون مولی رنج کشید. @\nپس از معرفی اولیه و ازدواج شتابزده، جک به عنوان یک هیولا و قاتل روانپایی شناخته شده است که زندگی می کند تا ترس خود را برای لذت شخصی اش به ارمغان بیاورد، با این حال، با وجود اینکه دربهای بسته شد، من ترور وحشتناکی را پر نکردم. با این حال، من را سرگرم نگه داشت و به سرعت تبدیل صفحات به نتیجه گیری آن که من فکر کردم به پایان رسید، برای جک، درست همانطور که باید و رضایت من است. من تعجب می کنم که چه B. A. پاریس خواهد رویای آینده. اولین نکته بسیار جذاب!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب در یک مهمانی شام برگزار می شود که در جک و گریس واقع شده است. جک یک وکیل موفقیت آمیز است، گریس یک خریدار سابق برای فروشگاه Store Harrods در لندن است. غذا به وضوح توسط گریس تهیه شده است، هرچند روشن است که او مجبور بود انرژی بیشتری از انرژی صرف کند، تا بتواند به استاندارد مورد انتظار جک منتقل شود. یکی از مهمانان یک آشنایی جدید از جک است و همسرش نظر کمی نسبت به گریس و خواندن مجموعه ای از سوالات در مورد زندگی اش و رابطه او با شریک زندگی اش دارد. این نشان می دهد که جک و گریس فقط یک سال ازدواج کرده اند و گریس کار خود را لغو کرده است (کاری که او می پذیرد دوست داشت)، به طوری که او بیشتر می تواند برای حمایت از شوهرش در خانه باشد. سپس یاد می گیریم که گریس یک خواهر دارد، Millie که از سندرم داون رنج می برد. میلانی به زودی خواهر و خواهر او خواهر زاده خواهد شد. این آگهی ها به نکاتی که در بعضی مواقع به نظر می رسد یک مجموعه کامل است، به نکات جالبی اشاره شده است. خوب، بنابراین، داستان واقعی این رابطه چیست و چرا خواهر Graceâ € ™ ثانیه با آنها زندگی می کنند؟ تا کنون خیلی خوب است، اما برای من آن را خیلی بیشتر ادامه ندادم. مدتها قبل از اینکه نور بر روی جلسات واقعی در پشت درهای بسته قرار نگیرد، مدت طولانی نبود. این احساس نمی کرد که هر شگفتی واقعی کشف شود؛ تقریبا چیزی بود که هر کسی از معرفی ارائه شده انتظار می رفت. و اکنون ممکن است همه چیز به چپ منتهی شود که ببیند چطور باید همه چیز حل شود - به غیر از کمتر از نیمه راه! علاوه بر این، من فکر می کنم گریس یک شبیه ساز است و تلاش می کند تا برای او بسیار همدردی پیدا کند. من این کتاب را بر روی یک معامله روزانه از Audible گرفته ام. این بررسی ها خوب بود و منصفانه بود ممکن است برخی از شگفتی هایی که من به آن دست نیافتم (در نقطه ذکر شده در بالا ذکر شده) وجود داشته باشد. اما صادقانه بگویم من اهمیتی نمی دهم. بعد از اینکه من شروع به خواندن کتاب کردم از دیدن کتاب لذت بردم و تنها در آن آویزان شدم تا ببینم آیا بهبود خواهد یافت یا خیر. وقتی متوجه شدم که در جهت اشتباه می رفتم، پلاگین را کشیدم. تنها یک ستاره از من - پیشنهاد استاندارد من برای هر کتابی که من نتوانستم انجام دهم.

مشاهده لینک اصلی
اسلم بله، چون همان طور که می گوید، چیزی که همیشه می بیند چیزی نیست که لزوما در پشت درهای بسته می رود. در مورد جوانان - 18 ماه تازه و جادویی، مفهوم کمال به هر حال، به نظر می رسد ... گرفتن. همانطور که گریس هرگز بدون جک نیست این طنز یک وکیل قوی است که از زنان مورد آزار و شکنجه دفاع می کند. با این حال قفل ها و کرکره های فلزی روی پنجره های آنها وجود دارد. گریس هرگز بدون او بیرون می رود. آیا پارانوایی است؟ یا او می تواند هیولایی باشد که او از آن دفاع می کند؟ من این را فقط به خوبی ارکستر شده و کامل کرده ام تا از آن لذت ببرم. ناامید کننده بود که چیزی شبیه به این ممکن است حتی اتفاق بیفتد، بنابراین عامل اعتبار در پایان بسیار پایین بود. من در رتبه بندی قرار داشتم - این کار جذاب و سریع بود، اما به طور جدی، چطور می توانستم این بسته بندی را به درستی بسته بندی کنم؟ شخصیت ها، خیلی باورنکردنی نیستند داستان - خیلی جالب بود. من واقعا می خواستم آن را در برابر برخی از نقاط در برابر دیوار قرار دهم؟ او 18 ماه برای انجام عمل و پس از آن همه در طول مدت زمان همه چیز با هم می آیند؟ من 3 سال با سخاوتمندانه بودم اما اگر به دنبال یک هیجان معتبر هستید، این چیزی نیست. بعد.

مشاهده لینک اصلی
3.5 * گریس مردی از رویاهای او را یافته است. مرد خوش تیپ و ثروتمند که او را تحسین می کند. اما برای گریس به همان اندازه اهمیت دارد که یکی از خواهر میللی وی را که دارای سندرم داون است، پذیرفت. او احساس می کند کشتی او در نهایت وارد آمده است. آیا او واقعا می تواند همه چیز را که او می خواستی داشته باشد؟ خوب، با توجه به دوستان خود، زندگی کامل زندگی می کنند - اما پشت سر آن درب های بسته |. (آه، ران در آن درب های بسته!) کاملا ترسناک! ترور محکم که در رحمت یک دیوانه سادیست قرار دارد. دیوانه ای که فقط شوهر شما می شود. البته، هیچکس معتقد نیست شما هیچوقت گوش نخواهید داد. آیا قبل از آنکه دیر شود، راه خود را از این کابوس بردارید؟ از طریق POV Graceâ € ™ s در حال حاضر و گذشته صحبت کنید. تنش ایجاد می شود به عنوان افزایش Graceâ € ™ ثانیه. هر یک از این فصل ها در یک Cliffhanger مینی پایان می یابد که شما مجبور به خواندن بیشتر می شوید! (برای نیمه اول کتاب به هر حال). نوشتن این کتاب من را با یک احساس آرام در معده من ترک کرد. بعضی قسمت ها سخت بود بخوانند فوق العاده خزنده و مزاحم همانطور که پیشرفت می کرد، تقریبا بیش از حد بالا برای من بود. سپس، متأسفانه، آن را فقط صاف کرد. تبدیل شد تکراری من خودم را لعنت به کتاب کردم، \"من آن را دریافت alreadyà ¢ â،¬ادم! â € (کمک نمی کند!) من امیدوار بودم که آن را دوباره به عنوان نزدیک شدن نزدیک شدن، اما نه. در واقع، من نمی توانم باور کنم آن را به پایان رسید جایی که آن را انجام داد! من فقط احساس کردم که خیلی بیشتر بود که می توانست توسعه یابد. به طور کلی من آن را کمی ناامید کننده پیدا کردم.

مشاهده لینک اصلی
من کاملا از این رمان ابتدایی توسط B.A.Paris لذت می بردم و آن را به طرفداران هیجان های روان شناسی توصیه می کنم. این رمان به صورت متناوب از گذشته به حال حاضر است و صفحه تنش را با صفحه ایجاد می کند. جک و گریس زندگی کامل و ازدواج کامل دارند. جک یک وکیل موفق است که متخصص در مواردی که زنان را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و گریس حرفه ای است که زمانی که با جک ازدواج کرد، کار خود را عالی انجام داد. جک که در ابتدا یک مرد نجیب واقعی است در شب عروسی خود به یک شوهر کنترل و دستکاری تبدیل می شود. روابط کامل و داستان عشق واقعی تبدیل به یک کابوس برای گریس می شود. سرعت داستان به طرز ماهرانه ای تنظیم شده است و وعده زیادی برای نویسندۀ نخست را نشان می دهد. پیچ و تاب های بسیاری وجود دارد که شما را در حد حدس می زنند. این کتاب بسیار غیرممکن است تا زمانی که شروع کردید، هشدار داده شود. من می خواهم از Net Galley و Harlequin بخاطر تهیه یک نسخه از پشت درهای بسته در برابر یک بررسی صادقانه تشکر کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پشت درهای بسته


 کتاب قتل راجر آکروید
 کتاب پشت درهای بسته
 کتاب کوه خاکستری
 کتاب استخوان های دوست داشتنی
 کتاب شیاد
 کتاب غریبه ای در خانه