کتاب پی یتر لتونی

اثر ژرژ سیمنون از انتشارات موسسه فرهنگی هنری جهان کتاب - مترجم: عباس آگاهی-داستان معمایی

هر نژادی بوهای خودش را دارد که نژادهای دیگر از آن متنفرند. سربازرس مگره پنجره را باز کرده بود و پیوسته پیپ می‌کشید، ولی بوهای مبهم هم‌چنان ناراحتش می‌کرد.


خرید کتاب پی یتر لتونی
جستجوی کتاب پی یتر لتونی در گودریدز

معرفی کتاب پی یتر لتونی از نگاه کاربران
گرچه من چندین ژورژ سیمونون رومانس را خوانده ام، من از رمان های مایگرتی دور ماندم. من از طرفداران پرونده های پلیس نیستم، و مشکل من با هرکدام از اینها این است که من به ندرت می توانم آن را انجام دهم. مجرم به عدالت ارجاع می شود و پلیس یا کارآگاه مسئول اغلب شخصیت های دیگر را در یک اتاق قرار می دهد و توضیح می دهد که چگونه او آنرا کشف کرد. نه برای من. اما پنگوئن مجموعه ای جدید از ترجمه های مایگر را آغاز کرده است، و هنگامی که من یک نسخه دوم از Pietr لاتین را \"First Maigret Novel\" دیدم، \"من آن را انتخاب کردم. من کنجکاو بودم، و اگر من آن را دوست داشتم، چیزی شبیه به 75 سال دیگر خواهد بود. بدون این که یکی از اینها را بخوانم، به یاد داشته باشید که با انطباق فیلم دیده ام، اولین تنظیم من برای خود انسان بود. من یک تصویر ذهنی از مایگرتی داشتم که او را با هرکول پوآرو معادل کرد. اما مایگرتی \"مردانه\" یک مرد با شانه های بسیار گسترده ای است که یک سایه گسترده را بازی می کند. هنگامی که مردم به او حمله کردند، او به عنوان یک دیوار آجری باقی ماند. \"مایگر در هر اتاق غلبه می کند و هر دو مردی را که زیر او کار می کنند و کسانی که او را با چیزی مخفی می کنند، ارعاب می کند. پس زمینه او طبقه کارگر است، و او هرگز برای این مناسبت لباس نمی کند. بسیاری از این رمان او را در مهمانی هتل، یک کاروانسنگ بزرگ پاریس برای ثروتمندترین افراد جهان قرار می دهد. مدیریت مشتاق است که ماجرت را از ساختمان خود بیرون بکشد؛ زیرا آنها مجبور هستند بیندیشند جنایتکاران بین المللی و جسد را در طبقه دوم بیرون بکشند. [میگرتی]، همه لشکریان و بی دست و پا را در وسط لابی ایستاده است. او مانند یک گردشگر در یک کلیسای تاریخی به نظر می رسید که بدون کمک یک راهنمای کار می کرد که بازرسی وجود دارد. این طرح مربوط به فساد در مکان های بسیار زیاد است و دارای یک شخصیت عنوان به عنوان یک کوچه پاریسی سایه ای است. سیمنون ضعف قهرمان خود را با داشتن او را از طریق نیمی از کتاب تقریبا بدون خواب و یک زخم گوشت او خود را پچ پچ. پس از انجام مراقبت از کسب و کار، پزشک را ببینید. همه این ها چیزهای خوب است، اما مطمئن نیستم که برای هفتاد رمان دیگر گام بردارم.

مشاهده لینک اصلی
با عرض پوزش، من می خواهم آن را در مورد یکی از بزرگان داستان های خائنانه بگویم ... اما من ترجیح می دهم Dorothy L. Sayers (همچنین یکی از بزرگان). سیمنون برای ادعای او مشهور است که هر بار که یک عبارت زیبای را در نوشتنش پیدا کرد، آن را قطع کرد؛ اگر چه به طور طبیعی او آن را در فرانسه انجام داد (که من به اندازه کافی به آن نگفته بودم تا قادر به بیان زیبا از یک زشت باشد)، ظاهرا ترجمه انگلیسی که خواندم خوب بود. مطمئنا خیلی ساده است. برای عادلانه بودن، سبک نوشتن ساده تر را به جای معکوس ترجیح می دهم؛ من نویسنده ای را دوست دارم که داستان را به جای آنکه تلاش می کند با من چگونه ادبیات را تحت تاثیر قرار دهد، داستان می گوید. یا شاید فقط به اندازه کافی برای قدردانی پرویز زیبا به اندازه کافی رشد نکنم ... بنابراین، کاملا شبیه سیمنون نوشتن سبک است. همچنین از این کتاب کاملا لذت بردم - خواندن سریع بود؛ من مایمرت را دوست داشتم متاسفانه، در این یکی او انجام تشخیص بسیار واقعی را انجام نمی دهد. او سفر بسیار زیادی می کند، بسیاری از افراد زیر را دنبال می کند، اما من منتظر این تفکر شگفت آور هوشمندانه بودم که هرگز اتفاق نیافتاده بود. به نظر می رسید که راه حل به نظر می رسید به Lape Maigrets، به جای اینکه او را مجبور به قطعه آن با هم، و داستان بنابراین کمتر سرگرم کننده است. همچنین، خواندن نیمی از پاسخ را به زودی در ابتدای داستان ارائه می دهد - بقیه کتاب بیشتر در مورد چگونگی، دلیل و جزئیات بیشتر است. این هیجان را تا حدودی کاهش می دهد. بنابراین - من خوشحالم که این را خوانده ام، اما متاسفانه مایگر در لیست کارآگاهان من قرار ندارد.

مشاهده لینک اصلی
یک تیره، وجودی، صفحه تورنتر، پیتر لتونی (در اصل در سال 1930 منتشر شد) اولین بار از اسرار ژرژ سیمنونز بود که کارگردان فرانسوی ژول مایگرت بود. کلاسیک پنگوئن در حال حاضر همه 75 اسم رمز Simenon's Meigret را در ترجمه های جدید مجددا منتشر می کند که خبر خوبی برای معتبر مایمر است. اسرار پالپ سیمونون به طور قابل ملاحظه ای با شکوه ترین آثار یورو است که تاکنون در ژانر منتشر شده است. آنها از طریق یک مه از هوا و دود تنباکو بازی می کنند و هرگز پایان های خوشحالی وجود ندارد. پیتر لتونی استثنا نیست. این داستان داستان مأمور بازرسی ماجرات را دنبال می کند که یک مرد اروپایی است (شخصیت عنوان)، که به قطار، مرده، با یک گلوله در قفسه سینه وارد پاریس می شود، فقط چند ساعت بعد در هتل Majestic دوباره ظاهر می شود. نوشتن ممکن است وحشتناک باشد (سیمنون ادعا کرد که هر رمان را حدودا هشت یا نه روز نوشت)، اما Pietr لتونی در میان 100 بهترین کتابهای قرن بیستم قرار دارد. توصیه می شود برای هر کسی که طعم و مزه برای noir است.

مشاهده لینک اصلی
پلیس بین المللی گزارش کرد که ورود به پاریس پیترول-لوتون، معروف گمشده، که تا آن زمان می تواند متهم شود، گزارش داد. Maigret تصمیم به چرخش آن را در اوج خود از LEtoile-du-Nord. اما در حالی که مظنون به هتل مهمان رفت، در قطار یک جسد را پیدا می کند که ظاهر خالص پیت است. نوشته شده در ناندی در نزدیکی مورسان سائسین (سینت و مارن). در هیئت مدیره Ostrogoth، Delfzijl (هلند)، سپتامبر 1929 مه 1930

مشاهده لینک اصلی
واقعا واقعا من را به طور کامل از دست ندهید، اما ممکن است تقصیر من باشد زیرا من آن را به عنوان یک کتاب صوتی خواندید! و رمز و راز / هیجان همیشه برای من به عنوان کتاب های صوتی کار نمی کند!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پی یتر لتونی


 کتاب قلاب
 کتاب سیزدهمین قصه
 کتاب گم شدن زیبای خفته
 کتاب مجموعه شرلوک هلمز
 کتاب تنهای تنها
 کتاب ماجراهای کارآگاه ماریلا 1