کتاب کتاب بازها

اثر جنیفر چمبلیس برتمن از انتشارات پرتقال - مترجم: امین توکلی-داستان معمایی

برای امیلی دوازده ساله، بهترین چیز در مورد رفتن به سانفرانسیسکو این است که شهر خود را از بت ادبیات او: گریسون گریسولولد، ناشر کتاب و خالق احساسات آنلاین Book Scavenger (یک بازی که کتاب ها در شهرهای مختلف پنهان شده اند بیش از کشور و سرنخ برای پیدا کردن آنها را از طریق پازل نشان می دهد). با این حال، امیلی پس از ورود او به یاد می آورد که گریس والد مورد حمله قرار گرفته و در حال حاضر در یک فاجعه است و هیچ کس نمی داند چه چیزی در مورد بازی جدید حماسی که او برای راه اندازی آماده شده بود. سپس امیلی و دوست جدیدش جیمز یک کتاب عجیب و غریب پیدا می کنند که به اعتقاد آنها از خود گریس والد است و ممکن است تنها کپی از بازی جدید مرموز او باشد. امیلی و جیمز در مسابقه با زمان سر و صدا از سر و صدا به سرنخ، ناامید به پنهان کردن در قلب بازی جدید گریسولدز - قبل از کسانی که به Griswold حمله نیز پس از آنها.


خرید کتاب کتاب بازها
جستجوی کتاب کتاب بازها در گودریدز

معرفی کتاب کتاب بازها از نگاه کاربران
من معمولا کتابهای DNF را نمیدانم، اما از آنجایی که دلیل خاصی برای من نداشتم، این کتاب را ندیده بودم، احساس کردم امتیاز من محاسبه شده است. بازنویسی ~ Book Scavenger by Jennifer Chambliss BertmanDid Not Fin11 of 5 stars368 page Kindle bookI این کتاب را از NetGalley برای بررسی صادقانه من. این زمان غم انگیز است که من اولین بررسی DNF من را بنویسید. من می خواستم عاشق کتاب Scavenger. این نوع کتاب من است. پازل ها و سرنخ ها و یک شکارچی چنده ؟! این (من فکر کردم) درست زیر کوچه من حتی به عنوان یک زن 37 ساله، من کتاب های کودکان خاصی را دوست دارم. پس از همه، Ive LOVED کتاب های مشابه کودکان، مانند زیر، که همه (به نحوی) سرنخ و یا پازل برای حل ~ وجود دارد تفاوت مشخصی بین نوجوانان و کودکان. این کتاب بیش از حد در خط کودکانه برای من افتاد و من نمی توانم از آن گذشته. بدترین چیز این است که چرا این کتاب DNF بود چرا من این کتاب را نتوانستم انجام دهم. به همین دلیل استیو. اولین بار استیو ذکر شد، من زحمت کشیدم. واقعا واقعا خنده دار نبود، اما دیر شد و خسته شدم، بنابراین من آن را پذیرفتم، من زحمت کشیدم. فکر کردم اون یک جوکه. متاسفانه، این نبود. دومین بار استیو از من خواسته بود. این شوخی نبود؟ او دوباره به استیو اشاره کرد؟ در زمان پنجم، تصمیم گرفتم که استیو بار دیگر به من یادآوری کند، انجام شد. من آن را بیش از 1 بار دادم، اما به زودی بعد، انجام شد. برای رفع کنجکاوی من، تصمیم گرفتم کتاب Kindle را جستجو کنم تا ببینم آیا استیو دیگر ذکر شده است یا نه. اگر او 1 یا 2 بار دیگر ذکر شد، ممکن است ادامه داشته باشد. استیو در مجموع 35 بار در این کتاب ذکر شده بود. بنابراین، اکنون شما تعجب می کنید که جان استیو چه کسی است؟ چرا استیو شما را ناراحت کرده است؟ اما خودتان را آماده کنید، این ممکن است نگران کننده باشد. استیو ......... خوب است، هیچ راهی آسان برای این کار وجود ندارد، بنابراین من فقط آن را آنجا گذاشته ام ~ استیو COWLICK است. W .... T .... F؟!؟!؟! من شما را همه اینجا اینجا شوخی نمی کنم یکی از شخصیت های اصلی، جیمز، او را COWLICK استیو نامگذاری کرد. استیو نه تنها در وهله اول به ذکر است، استیو به چند صد و شصت بار اشاره دارد. این به من مربوط می شود که تفاوت میان نوجوانان و کودکانی است. این برای من کودکانه بود، و در حالی که 7 ساله ممکن است مایل به گوش دادن به داستان های استیو، من نمی توانم آن را انجام دهد. استیو این کتاب را برای من خراب کرد و این خیلی ناراحت شد که به غیر از این، کتاب خوب بود. این هنوز بزرگ نشده بود (DNF @ 23) اما من می توانستم با آن نگه داشته باشم، اگر نه برای بحث در حال انجام استیو. Setting = APlot = BConflict =؟ Characters = D-Theme = ACowlick = F-

مشاهده لینک اصلی
اوه خدای من، من این کتاب را دوست داشتم این یکی از کتاب های نادر است که بزرگسالان می توانند همانند خوانندگان میانی که مخاطبان مورد نظرشان هستند، لذت ببرند. این یک داستان خوب است، اما همچنین با بیت های تاریخ ادبی و توصیف های مختلف و رمز های مختلف نوشته شده است. این بسیار سرگرم کننده است. نویسندگان توجه داشته اند در پایان به خواننده کمی درباره پس زمینه کتاب می گوید. خانم برتمن در سان فرانسیسکو بزرگ شده بود، این مجموعه برای کتاب بود، بنابراین احساس کردم توصیفش از شهر باید بسیار دقیق باشد. شخصیت های جوان بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند. تنها شخصیتی که به من تجاوز نکند، معلم مطالعات اجتماعی، آقای کیسیلینگ بود. من احساس می کنم که این نام با معنای \"همکاری با دشمن\" در ذهن انتخاب شده است. اگر چه مطمئنا یک نفر از خائنانی در داستان نیست، اما برای شخصیت های جوان نیز قابل اعتماد نیست. چیز بزرگ در مورد داستان این است که خواننده همواره با بچه ها حدس می زند. از همه مهمتر، شخصیت ها به همان اندازه که من دوست دارم، کتاب ها را دوست دارم! برای یک خواننده بالغ، یک راه فکری وجود دارد که در آن امیلی (یکی از کاراکترهای اصلی) (خود کارمند، با مشاغلی که فقط نیاز به اتصال به اینترنت دارند) والدینی هستند که به دنبال رویای خود هستند @ زندگی در همه 50 ایالت @ که به معنی آنها بچه ها را ویران می کند و اغلب حرکت می کنند و اعلام می کند که مقصد بعدی جای تعجب بزرگ برای بچه ها است. برادر بزرگ امیلیز، اختلافات را در قدم گذاشته است. او ظاهرا یک بچه بسیار مستهجن و غیر قابل کنترل است. با این حال، برای امیلی، به این معناست که او در هر موقعیتی عقبنشینی می کند، می ترسد ضمیمه ها را که خیلی زود شکسته می شود، بپیماید. برخی از توضیحات واقعا واقعی در مورد چگونگی رشد برادران و خواهر و برادران آنها وجود دارد؛ آنها رشد کرده و منافع را توسعه داده اند که دیگر همگام نیستند. با این حال، آنها هنوز نسبت به یکدیگر حساس هستند و در نهایت برادر امیلیس، متی، به او کمک می کند راهی برای مقابله با حرکت های بسیاری پیدا کند. من توصیه او را به او عاشق کرد: @ آنچه که من در نهایت با همه حرکت ما کشف شده است شما از دست بر روی چیزهایی که آیا شما اقامت و یا بروید. بنابراین تصمیم گرفتم فقط با آن کنار بیایم. مفهوم زندگی ما را در آغوش بگیرید ..... متیو درست بود --- شما هر دو راه را از دست دادید. یا با توجه به دیدگاه شما چیزهایی را به دست آوردید. @ (صفحه 234) دوستی بین امیلی و پسرانش و همسرش، جیمز، نیز بسیار حساس است. خواننده می بایست اهمیت داشته باشد که بعضی اوقات به جای کمک به یک دوست و چگونگی حل اختلافات، منافع فکری خود را کنار بگذارد. من فکر می کنم این چیزی است که این کتاب را از هم جدا می کند. فراتر از داستان واقعی، خواننده خواسته است در مورد پیچیدگی روابط با دیگران فکر کند: با آن خانواده، دوستان، محیط اجتماعی. من باید پذیرفتم، من باقی ماندم @ بستن bedtime @ برای پایان دادن به کتاب چون یک بار شما شروع به خواندن می کنید، سخت است که خود را دور دور. من به سختی می توانم صبر کنم تا با نوادگانش به اشتراک بگذارم!

مشاهده لینک اصلی
من عاشق ایده Book Scanenger هستم به این دلیل که اگر یک کتاب پنهانی پیدا کردم، مطمئن هستم که دمدمی را که من می خواهم آن را عادلانه ببخشم. منظورم این است که کتاب های رایگان شخصا هستم. به هر حال، Book Scavenger سرگرم خواندن است حتی اگر کمی در وسط خسته شدم. من آن را خیلی طولانی می بینم و فکر می کنم چیزهایی وجود دارد که نباید داستان را سریع و هیجان زده کرد. داستان در مورد امیلی و جیمز در یک نوع از ماجراجویی متشکل از یک کتاب عجیب و غریب و بعضی از لجبازانی است که پس از آن بودند. Kinda مانند Blues Clues .. (آه ... نمونه عجیب و غریب) اگر شما یک کتاب در مورد کتاب ها را دوست دارید و اگر طرفدار ادگار آلن پو باشید، این کتاب برای شما مناسب است.

مشاهده لینک اصلی
وقتی این کتاب را خواندید، خودم درون 11-12 ساله خود را با شادی در حال غرق شدن بودم. این یک داستان افسانه بود که من را فورا غمگین کرد، هیچ کس آن را زمانی نوشت که من از بین رفتم.

مشاهده لینک اصلی
من بچه های خودم را ندارم، من این کتاب ها را بر اساس نحوه استفاده از آنها به عنوان یک کودک محکوم می کنم. اگر من هنوز نوت بوک مارپیچی خودم داشتم که در آنجا بسیاری از کتابهای من نانسی درو و شیرین را دنبال میکردم، رنگ فوزیه را از قلم چند منظوره من انتخاب کردم و به صورت کتبی به صورت کتبی به نام کتاب به دنبال پنج شاکلی ستاره های کشیده شده (به هر حال، من هنوز هنر هنر شکل کامل ستاره را تسلط می دادم.) پدربزرگ های امینی جرثقیل در تمام پنجاه کشور زندگی می کردند. این به این معنی است که امیلی هرگز به هیچ جایگاهی ریشه ندارد یا هرگز واقعا دوست خوبی ندارد. همدم ثابت خود را Book Scavenger، شکار گنج است که در آن بازیکنان امتیاز برای پیدا کردن و پنهان کردن کتاب ها، با استفاده از پروفایل های آنلاین خود برای پیگیری پیشرفت آنها، امتیاز می گیرند. خانواده جرثقیل در جدیدترین ماجراجویی خود قرار دارند و به سانفرانسیسکو منتقل می شوند که همچنین به عنوان گریسون گریس والد، خالق کتاب ترسناک می باشد. جدیدترین بازی او این است که بعدازظهر ظاهر شود، اما هرگز اعلام نشده است زیرا گریسوولد درگیر چیزی است که گمان می شود گول زدن و در بیمارستان است. مدتها پس از این امیلی همراه با برادرش متی و همسایه جیمز، کارت های خوب را در دیدگاه مترو که در آن گریس والد مورد حمله قرار گرفت، ترک کرد. در حالی که خم شدن برای بازیابی برخی از سطل زباله ها که نمی توانست آن را به می تواند، امیلی می بیند یک کتاب crammed بین می تواند و دیوار. او متقاعد شده است که این کتاب باید بخشی از بازی پراکنده باشد. چیزی که او نمی داند این است که او تنها کسی نیست که به دنبال آن کتاب است و این او را در تلاش برای حل پازل خواهد کرد قبل از هر کسی می تواند کتاب را دور از او است. به شرح زیر است بسیاری از پازل واقعا سرگرم کننده و کد شکستن با تم خانواده و دوستی در سراسر جهان درهم آمیخته است. چند بخش وجود دارد که از خواننده (آهام، قدیمی تر) خواسته اند تا باور را متوقف کنند، اما هرگز شما را از داستان خارج نمی کند. من نمی ترسم توصیه این را به هر خواننده، جوان و یا قدیمی. و جایزه - در حال حاضر یک کتاب 2!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتاب بازها


 کتاب خداحافظی طولانی
 کتاب مجموعه شرلوک هلمز (4جلدی)
 کتاب شرلوک هلمز خیابان پراد
 کتاب ماجراهای نانسی درو (2)
 کتاب سرافینا و شنل سیاه
 کتاب باید بدانم