کتاب کلاف پر گره

اثر لیزا گراف از انتشارات پیدایش - مترجم: فریده خرمی-داستان معمایی

آلبی همیشه تقریبا بوده است. هز تقریبا در tethelball خوب است. هز تقریبا هوشمندانه به تصویب املای امتحان خود. او تقریبا پدر و مادر خود را افتخار می کند. و اکنون که آلبی یک مدرسه با نام تجاری جدید را برای کلاس پنجم شروع می کند، هرگز احساس اطمینان بیشتری نمی کند که تقریبا به اندازه کافی خوب نباشد. با وجود اینکه همه اطرافش انتظار داشتند که او یک چیز یا دیگری باشد، تقریبا مانند آلبی همیشه تصور می کند که او واقعا چه می خواهد؟ اما پس از آن آلبی یک بچه نگهدار جدید، کالیستا می گیرد، که به او کمک می کند تا همه چیزهایی را که در آن خوب است و چگونگی او را به خود جلب کند، تشخیص دهد. ش در نقاط مختلف صحبت می شود، پیچ خوردگی گره یک پازل با شکوه است. در یک دنیای جادویی که هر کس دارای یک استعداد است، یازده ساله کادی یک یتیم با استعداد فوق العاده برای پخت کیک است. اما کم است که او می داند که سرنوشت او را در سفر از زمانی که او متولد شده است. و سرنوشت او او را به آدرس مرموز منجر می شود که یک محفظه تعطیلات گمشده، یک دستورالعمل قدیمی، یک خانواده از کودکان استعدادهای خود را جستجو می کند و یک دزد طلبی که زندگی او را برای همیشه تغییر خواهد داد. با این حال، این برخورد ها کلید رمز گذشته گذشته و نحوه یاری او را حفظ می کند. اگر خوش شانس باشد، سرنوشت او ممکن است با والدین از دست رفته اش هماهنگ شود....


خرید کتاب کلاف پر گره
جستجوی کتاب کلاف پر گره در گودریدز

معرفی کتاب کلاف پر گره از نگاه کاربران
این یک کتاب در لیست چالش خواندن کلاس پنجم ما بود و یک کتاب برای باشگاه کتاب والدین / کودک ما بود. این بسیار جالب بود و یک طرح کاملا اختراع و کمی از موضوعات علمی تخیلی مناسب است. به دلیل اصالت آن، 4 ستاره می شود. پسرم نیز واقعا از آن لذت برد. بازیگران شخصیت ها طولانی و متنوع هستند و ما از رمز و راز این که همه آنها متصل شده اند لذت می بریم. قطعا ادبیات کودک شما به طور متوسط ​​نیست.

مشاهده لینک اصلی
من کاملا از این رمان درجه دو لذت بردم! اسرار و کمی از واقع گرایی جادویی به همراه کاراکترهای تقریبا همیشه، کوچه من است. من عاشق این هستم که هر کس در پایان داستان به نحوی متصل می شود و معنای چگونگی زندگی در شخصیت ها چیست. من هم همین کار را در نوشتن خودم انجام می دهم. بخشی از سرگرم کننده ترسیم و شخصیت و ساختن جهان است. پیچ خوردگی گره بسیار توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
بعضی از کتاب ها فقط بسیار خاص هستند و یک پیچ خوردگی گره ها قطعا یکی از آن کتاب های بسیار ویژه است. Graff نقاط ضعف و قوت داستان است و همچنین با چگونگی جمع کردن تمام قطعات مختلف رمز و راز، اما در یک زمان بیش از حد نشان نمی دهد. این یکی برای مدت زمان طولانی با من باقی خواهد ماند و همچنین یکی از آنهایی است که بارها و بارها توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
من لیزا گرف را دوست دارم من این نوع داستان را دوست دارم عشق به داستان داستان شخصیت ها پیام بزرگی را دوست دارم عشق شخصیت ها نقاشی ها

مشاهده لینک اصلی
در جهان که تقریبا هر کس دارای استعداد است، کادی دارای قدرت کیک کامل است. او در یک یتیم خانه زندگی می کند، اما کمی می داند که او قطعه محوری در یک وب پیچیده شخصیت ها و پات پات است. همانطور که چربی این شخصیتها را با هم جمع می کند، آنها هیچ نظری ندارند که آنها چیزی را از دست بدهند که هر یک از آنها مورد توجه قرار گرفته است ... من این کتاب را واقعا اسرار آمیز و اثیری یافتم. من نمیدانم چه اتفاقی افتاد وقتی که من آن را برداشتم و فقط خواندن فصل اول را دیدم تا ببینم چطور بود. من همه چیز را در یک نشست خواندم. من این نوع کتاب ها را دوست دارم، جایی که تعدادی از شخصیت هایی که در یک وب پیچیده از یک طرح می آیند وجود دارد. این کتاب واقعا غم انگیز است. @ کاراکترها جزئیات بسیار زیادی را برای آنها به دست نمی آورند و خیلی زیاد هستند، بنابراین می توانم بفهمم چرا برخی از مردم به سرعت اشتباه گرفتند. من فکر کردم که این داستان کاملا با هم همخوانی دارد، و من هیچ مشکلی با کتابهایی ندارم که دیدگاههای بین فصلها را تغییر دهند. من تفاوت های شدید شخصیتی بین شخصیت هایی مانند V را داشتم، کادویی آرام و شیرین و کودک نوپا پرطرفدار @ مبارزه با جادوگر شریر @ با سگ حیوان خانگی خود را دوست داشتم. در نهایت، من شگفت زده شده بودم که چطور با هم چیده شده بود یکدیگر. من نگه داشتن لحظاتohhhhh @ realization دارم. این نوع از کتاب ها واقعا مورد علاقه من هستند، و من همیشه آن را دوست دارم زمانی که من در سراسر یک غیر منتظره تلو تلو خوردن. Swearing: سه نمونه از قصور خفیف نسبت به پایان کتاب. محتوای مجرد: NoneViolence: یک مبارزه کوچک بین صاحب و یکی از شخصیت های دیگر وجود دارد. محتویات مجلسی / معنوی / جادویی: برخی از عناصر جادویی (مانند استعدادها) و کتاب در مورد سرنوشت مسیرهای شخصیت را رهبری می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کلاف پر گره


 کتاب رسوایی در کشور بوهم
 کتاب حماقت گرینشاو
 کتاب چشم از تو برنمی دارم
 کتاب توفان شن
 کتاب داستان یک روح
 کتاب سکوت بره ها